IPhone XR teeb Androidi kasutajate meelitamiseks head tööd

IPhone XR teeb Androidi kasutajate meelitamiseks head tööd

Uue iPhone'i väidetavast rikkest (vähemalt suhteliselt vähe) on räägitud palju, kuid vähemalt neist ühte XR teeb eelkäijaga võrreldes suhteliselt head tööd: nutitelefonide kasutajate veetlus Android.

Vähemalt seda, mille kaudu te teatasite CNBC, uusim uuring Tarbijate teabe uurimise partner (CIRP), mis vaatas iPhone'i müüki eelmise aasta novembris ja jõudis järeldusele, et kuu 16% Uued iPhone'i ostjad tulevad teiselt poolt.

Kuna november on iPhone XR-i jaoks esimene täielik kättesaadavuskuu, saab seda võrrelda teiste varasemate aastate iPhone'i turuletoomise kuudega: 2017. aasta novembris põhjustas iPhone X-i saabumine 11% nutitelefonide müügist. Kuid need tulid Androidi kasutajatelt. Sama aasta septembris tõi iPhone 8 ja 8 Plus turule tulek iPhone'i müügi hulgas 12% robotifännidest.

Nagu väidavad CIRP-i partner ja kaasasutaja Mike Levin, on iPhone XR Apple'i hea relv, et meelitada kasutajaid Androidi-maailmast.

Näib, et iPhone XR töötab praeguste Androidi kasutajate meelitamiseks. Muidugi ei levitanud Apple oma käivitamisstrateegiat; hinna ja funktsioonide põhjal võime järeldada, et ettevõte on paigutanud iPhone XR-i, et meelitada Androidi potentsiaalseid operatsioonisüsteemi lüliteid.

IPhone'i mĂĽĂĽk novembris 2018, CIRP

CIRP-i hinnangute kohaselt on iPhone XR-il siiski väiksem osa müüdud iPhone-i universumist võrreldes eelmise turuletulekuga. Esimese 30 müügipäeva jooksul moodustas XR 32% Ma nutitelefonide müügist, mis oli iPhone XS / XS Maxi poolt samal esialgsel müügiperioodil saavutatud langus 35%. IPhone 8 ja 8 Plus vallutasid möödunud aastal esimese 30 päeva jooksul 39% iPhone'i universumist.

XR on aga pärast turule toomist jäänud enimmüüdud iPhone'iks ja võib-olla mudeliks, kuhu Apple deponeeris kõik kiibid, et proovida müüki jätkata alates 2019. aastast. Kas see on võimalik?

läbi 9to5Mac