RAÄŚUNALNIK

IPhone XS Max jääb taskulampi 4G / LTE jõudlustestides

Eelmise aasta novembris kommenteerisime testi PCMag mis võrdleb Apple’i iPhone’i “X” 4G / LTE jõudlust. Sel ajal uus lipulaevad alates Apple’i suplemisest “halvemas” XR-mudelis; aga kuidas nad seda teevad, võrreldes teiste tootjate seadmetega?

SEE PCMag naasis laborisse ja avaldas tipptasemel nutitelefoni võrdleva testi 4G / LTE kategoorias. Valitud seade sisaldab iPhone XS Max, teatati hiljuti OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10 See on LG V40.

Nagu me teame, kasutab iPhone XS Max tehnoloogia toega Inteli XMM7560 modemit LTE täiustatud vedajate liitmine (või CA) 5 kandjast, mis võimaldab saavutada kõrgeid 4G / LTE andmeedastuskiirusi; ikkagi see stringid da Maçã suudab saavutada maksimaalselt 1 Gb / s, kuna see lisab 4 × 4 MIMO-antenni kaudu vähem kandjaid.

Vahepeal kasutavad OnePlus 7 Pro ja Galaxy S10 Qualcommi X24 modemit, kuid need kaks pole päris ühesugused. S10 kasutab kõiki modemi funktsioone, sealhulgas 7 kandja liitmist, et saavutada kiirus kuni 2Gb / s. OnePlus 7 Pro toetab 5 kandja liitmist ja kiirust kuni 1,2 Gb / s.

4G / LTE jõudlustest

Hea signaalitestuse korral ei olnud iPhone XS Maxi ning Samsungi ja OnePlusi uusimate seadmete jõudluses palju erinevusi – nagu näete ĂĽlaltoodud graafikult. LG V40 on aga testimise algusest peale pĂĽsinud tugev (ja jättis iPhone mõnes olukorras tolmu sööma).

Kui signaal langeb, muutuvad asjad iPhone’i jaoks kiiremaks (veelgi enam). Madala signaali testis lipulaev Apple saab madalaima kiiruse, edestades kõiki Qualcommi kiipe. IPhone XS Maxi kohal on vastavalt Galaxy S10 ja OnePlus 7 Pro, mis on praktiliselt seotud ĂĽlaosas oleva LG V40-ga.

Madala signaali 4G / LTE jõudlustest

Eriti madala signaali testis jäävad tulemused Apple’i jaoks piinlikuks. Jällegi on iPhone XS Max viimane, samas kui Galaxy S10 peksavad OnePlus 7 Pro ja 6T. LG V40, kaalub PCMag 2018. aasta parim nutitelefon 4G / LTE jõudluse osas jäi selles testis suveräänseks.

Kui Apple ja Qualcomm on rahu taastanud, näeme, mis on järgmise iPhone’i kiibitootja varuks ja kuidas neil tulevikus 4G / LTE kiirus- ja jõudlustestidel läheb. Kes teab, veel mitte, me ei järgi Apple’i modemite tulemusi mitte liiga kauges tulevikus.

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH