iPhone XS Max jättis Galaxy S10 + pimekaamera testis peaaegu vahele -

iPhone XS Max jättis Galaxy S10 + pimekaamera testis peaaegu vahele –

Viimase kuu jooksul Huawei P30 Pro Interneti teel tormi abil oma superkaameraga, mis on võimeline põllul tõhusalt nägema ja viima pildid peaaegu mikroskoopilisele tasemele, kaotamata tegelikku kvaliteeti. Kuid me kõik teame, et nõndanimetatud arvutifotograafia abil maagia tegemine pole veel kõik, kõik kasutajad soovivad, et tegemist oleks tavaliste fotodega, mis nende silmis ilusad oleksid.

Mõelge sellele Telefoniareen tee huvitav test. See sait hõlmab praegu kolme parimat nutitelefoni (iPhone XS Max, Galaxy S10 + ja P30 Pro ülalnimetatud) ja tehke oma kaamerate jaoks pimetest, kuvage kõigis neis tehtud identsed pildid, kõik päeva jooksul üsna eredate stsenaariumide korral, ja küsige lugejalt, milline on parim pilt. Tulemused on üllatavad.

Seitsmest stseenist viies valiti Galaxy S10 + parimaks pildiomanikuks, ülejäänud kaks kokkupõrget võitis iPhone XS Max. Veel üllatavam on tõdeda, et enamikul fotodest konkureerisid Samsungi ja Apple'i seadmed võidu nimel ühel juhul valiku erinevus vähem kui 2%. Kõigil juhtudel on P30 Pro kibe viimane koht, kus on suuri kaotusi.

Mis järgmisena juhtub? Jah, ta on üksi Telefoniareen seletama:

Kõige ilmsem seletus on see, et fotol (firmalt Huawei P30 Pro) sisalduval värvil pole kirge, mida näete teistes seadmetes. Ja pole üllatav, et kui teil on kahe kollase piksliga andur, näevad fotod lõpuks head välja, millel on selge kalduvus kollaseks muutuda. Lisage see mõnevõrra tuhmunud värvile ja teil on kaks võimalikku seletust.

Vaadake mõnda fotot, mis on tehtud kahes esimeses võrdluses – Galaxy võidab, iPhone aga viimase:

Järjestikku: iPhone XS Max, Galaxy S10 + ja P30 Pro (klõpsake selle suurendamiseks nuppu / koputage pilti).

Lõppkokkuvõttes tuletab see test meile meelde, et mitte kõik maailma tehisintellektid ei ületa paremaid andureid (veel mitte). Ilmselt peab P30 tapma iPhone'i ja Galaxy öösel ning lähivõtete fotod, kuid enamiku fotode jaoks, mida me päevasel ajal tavalistes päevavaadetes teeme, pole see eelis väga selge.

läbi BGR