Emas iPhone Xs dan Xs Max

IPhone XS Maxil on DisplayMate andmetel parim nutitelefoni ekraan

Ăśks asi, mis minu arvates oli väga naljakas, oli see, kui Apple tuli uue iPhone’i juurde ja kiitis, et see on “kõige võimsam iPhone, mis kunagi tehtud” – miks see nii ei toimi? ?

Samamoodi ka kohtuotsus DisplayMate: iga paari kuu tagant kuulutab testimisettevõte nutitelefonide ekraanide seas uue meistri … mis on isegi ootuspärane, arvestades, et ettevõtted viimistlevad oma tehnoloogiat ja loovad ĂĽha muljetavaldavamaid ja määratletumaid paneele. Kroon on möödunud aasta jooksul läbitud kolm korda: iPhone X on jäetud Galaxy S9-le, seejärel Galaxy Note9-le ja nĂĽĂĽd naaseb Cupertinosse – täpsemalt iPhone XS Max.

Kuldsed iPhone Xs ja Xs Max

Ettevõtte sõnul on uuel, kallimal iPhone’i ekraanil iPhone X-ga võrreldes mitmeid täiustusi, sealhulgas suurem maksimaalne heledus ja teravam värvitäpsus. Paneeli purunemisel oli mitu kirjet, sealhulgas kontrastsuse suhe, ekraani peegeldus, ekraanil nähtav eraldusvõime, kontrastsuse suhe ĂĽmbritsevas valguses, OLED-paneeli heledus ja absoluutne värvitäpsus.

IPhone XS Maxi paneel sai hinnangu A + DisplayMate’ilt – sama, mille mõni kuu tagasi sai Galaxy Note9, kuid Samsungi seadmete aktsepteerimise erinevusega pärjati “Parim nutitelefoni ekraan”. Siiski pole selge, kus erineb iPhone XSi väiksem ekraan suuremale vennale paigaldatust; Meile teadaolevalt on neil kahel täpselt sama tehnoloogia, mis erineb ainult suuruse poolest.

Kes on järgmine au saaja?

MacRumorsi kaudu