IGRE

IPhone’i akusĂĽsteem tõmbab Apple’i vastu uue hagi

Apple’i jaoks oli eilne päev nagu iga teine ​​päev: Apple sai väidetava patendirikkumise tõttu veel ühe kohtuasja. Avaldasime selle siin aadressil MacMagazine mõned uudised saabuvate ja käivate patendikohtuasjade kohta, nagu vahetaks keegi riideid. Seekord seltskond Somaltus OÜTexases asuv kohtusse kaebas Apple 2010. aasta akutehnoloogiaga seotud avastuse rikkumise eest.

Kohtuasjas väidab ettevõte, et Apple’i mĂĽĂĽdavad iPhone 6s või muud sarnased seadmed rikuvad patente 7 657 386, millel on õigus “Integreeritud aku hooldussĂĽsteem” (midagi sellist nagu „Integreeritud aku hooldussĂĽsteem”). Somaltus soovib määramata rahalisi kahjusid või makseid autoritasu sĂĽĂĽteoseadme mĂĽĂĽgil alates kohtuotsuse tegemise hetkest.

Teabe ja usalduse osas tooted [iPhone 6s ou similar] sealhulgas akuteenindussüsteemid, millel on protsessor (näiteks kiip A9), mis on konfigureeritud signaali vastu võtma otse aku külge kinnitatud pistikust (näiteks toote liitiumioonioonlaetav aku).

Põhimõtteliselt on nende poolt “osaliselt rikutud” tehnoloogia “kiirlaadimisseadmed, mis võimaldavad seadmetel laadida kiiremini kuni 80% võimsusest – siis jätkavad nad laadimist aeglasemalt.

Naljakas on selle juures see, et seda ettevõtet kutsutakse patenditroll kellel pole ühtegi toodet turul, pole veebipõhist kohalolekut ja ta on sama patendiga esitanud ASUS-i, Lenovo, Samsungi, Sony ja Toshiba vastu hagid, samuti on Fordi ja Nissani kohtusse kaevanud teiste leiutiste väidetava rikkumise eest.

[via MacRumors]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH