IPhone’i eelmĂĽĂĽk on Portugalis juba alanud, kuid mitte kõik versioonid pole saadaval

Vastavalt sellele, mida nad TeK-le kinnitasid, pakkusid kolm operaatorit ettetellimisel iPhone 7 erinevaid versioone, kuid kumbki neist ei olnud täielikult laaditud, võimalus tellida kaks mudelit kõigis variantides.

Praegu on MEO-l iPhone 7 müügil 32 GB ja 128 GB versioonides, kuid 256 GB versiooniga kaasneb märkus “Tulekul”.

Sama legend on iPhone 7 Plusiga kaasas käinud juba algusest peale.

NOS võimaldab teil tellida neli iPhone’i (ei, otseses mõttes): 4,7-tolline mudel 32 GB, 128 GB ja 256 GB ning Plus 32 GB.

Esimene neist on saadaval ainult matt mustas ja teine ​​hõbedases värvitoonis.

Vodafone on operaator, kes pakub parimat valikut iPhone 7 koosseisus, omades 32 GB, 128 GB ja 256 GB konfiguratsioonide varundamiseks “baasmudelit”, millest kaks esimest on matt-must, hõbe, kuld ja roosa kuld ning viimane matt-must või läikiv must.

See sisaldab ka kolme iPhone Plusi salvestusmahtu, ehkki värv on vähendatud matt-mustaks.

Tuleb märkida, et selle artikli lõpus oleval 5,5-tollisel ekraanimudelil on juba kogu oma võimsuse viide „Väsimus“.

Mis puutub hinda, siis nagu tavaliselt on operaatorite vahelised erinevused minimaalsed (või puuduvad üldse), kuid koos ülejäänud pakkumisega võimsuse ja saadaolevate värvide osas võivad valikut mõjutada.

Tutvuge iPhone 7 ja iPhone 7 Plus hinnavõrdlusgraafikutega, kandjalt ja Apple’i poest.

Tuleb märkida, et MEO-le esitatud väärtus tuleb tagasi võtta 10-eurose allahindlusega, mida operaator kasutab veebipoes:


Sel kolmapäeval esitletakse Apple’i kaubamärgi uusima nutitelefoni saabumist 16. septembriks esimeses 26 riigi komplektis, millest Portugal on esimest korda osa.