IPhone’i ja AirPodi varud suurenevad kogu maailmas

Üks ettevõtte äritegevusest kõige enam mõjutatud valdkondi Apple pandeemia ajal koroona viirus (COVID-19) (ja mingil määral endiselt) tarneahel, sest ettevõtte peamised partneritootjad asuvad Hiinas, kuhu töötajad saadetakse koju viiruse leviku eest kaitsmiseks.

NĂĽĂĽd näib, et vähemalt mõned Apple’i tooted muutuvad kättesaadavamaks kui mõned nädalad tagasi, kuna tehases jätkub tegevus, selgub Loup Venturesi uuringust.

Laos suurenenud seadmete hulgas on iPhone (eriti 64GB ja 11 Pro 64GB mudelid) ja AirPodid (2. põlvkond ja Pro). Loup Ventures analüüsib seda pakkumist vidin 13 riigis ja leidis, et kättesaadavus on viimase kahe nädala jooksul märkimisväärselt suurenenud.

Mõnes kohas on iPhone’i tarneaeg langenud kuuelt päevale vaid kahele, samal ajal kui AirPodid on tarnitud kuni nädalani (pärast kuni kĂĽmnepäevast ootamist teatud piirkondades).

Apple’i toodete pakkumise osas oli eelmisel kuul peamine muutuja tootmise ja montaaĹľi peatamine Hiinas. Järgnevatel päevadel pärast Apple’i teadet, et märtsi kvartal jääb alla ootuste, näeme teateid tootmise taastumisest Hiinas, millele järgnes tarneaegade langus.

Suur osa sellest paranemisest oli loomulikult seotud Hiina tehaste tegevuse taastamisega; kuid teine ​​fakt, mida tuleb arvestada, on nõudluse vähenemine viimastel päevadel, mis kindlasti mängis rolli kättesaadavuses vidin.

Apple sulges hiljuti kõik jaemĂĽĂĽgikauplused väljaspool Hiinat ja otsustas WWDC20 muuta virtuaalseks, reageerides COVID-19 puhangule. Seetõttu on see parandus Apple’ile kasulik, kuna ettevõte täidab lähitulevikus palju veebitellimusi.

AppleInsideri kaudu