IPhone’i ja iPadi müük kasvab aasta-aastalt

Kuna rahvusvaheline äri moodustas 66% tulust, müüdi 2013. aasta esimese kolme kuuga 37,4 miljonit iPhone’i, aasta varem müüdud 35,1 miljonit iPhone’i.

Tahvelarvutite aastane kasv oli suurem, mis võis olla tingitud iPad Mini turule toomisest, kuna ettevõte müüs kokku 19,5 miljonit tahvelarvutit, võrreldes 2012. aasta 11,8 miljoniga.

Seevastu Maci liinil kasvu ei toimunud, müük langes 2013. aasta jaanuarist märtsini samal perioodil müüdud 4 miljonilt ühikult vähem kui 4 miljonile.

Tulemused on üle ootuste, kuid esimese kümne aasta jooksul langenud töötasu

Hoolimata Apple’i ümbritsevast pessimismist ei petnud Apple’i kvartalitulemus Wall Streeti analüütikuid pettumust: kasum aeglustus, kuid mitte nii palju, kui loodeti, ja müük kasvas üle ootuste.

2013. aasta teises eelarvekvartalis, mis lõppes 30. märtsil, teenis Apple 9,5 miljardi dollari suuruse kasumi, mis tuli kokku 43,6 miljardi dollari suurusest tulust – ligi miljard dollarit üle eeldatava.

Aasta-aastalt võrreldakse neid näitajaid 11,6 miljardi dollari kasumi ja 39,2 miljardi dollarise käibega.

Positiivsed arvud ei olnud piisavad, et takistada õunabrändi registreerimast 18% -list kasumi langust, mis on esimene langus pärast 2003. aastat.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi