IPhone’i jaoks mõeldud WordPressi rakendus saab versiooni 2.0

Kui teil on ajaveeb, peaksite teadma, et eilsest tänaseni on App Store’i jõudnud suurem rakenduse värskendus WordPress, mis võimaldab teil hallata platvormi saite otse oma iPhone’is ja iPod touchis.

Selle tõeliseks testimiseks kasutan seda nüüd selle artikli kirjutamiseks, et saaksin tõelise ettekujutuse selle toimimisest.

Selle versiooni suur uudsus on kommentaaride haldamine, mis eelmises versioonis puudus. Saate neid vaadata, kinnitada ja isegi kustutada. See on abikäsi, kui olete arvutist eemal ja soovite teada, mis saidil toimub.

Kuid peale kommenteerimise jaotise jätab rakendus siiski palju soovida.

Esimene asi, mis teid häirib, eriti pika teksti kirjutamisel, on klaviatuuri horisontaalse kasutamise võimatus. Ma ei saa aru, miks mitte rakendada midagi nii lihtsat.

Ka need, kellel pole HTML-koodi põhiteadmisi ja kes on harjunud nõustaja veebiversiooni kasutama, satuvad halvasti, kuna lõiked ja reavahetused tuleb teha käsitsi. Ülesannete hõlbustamiseks pole otseteid, mis on häbi rakenduses, mis töötab täpselt hädaolukorras.

Piltide sisestamine pole samuti lihtne ĂĽlesanne. See võimaldab teil fotosid seadmekogust importida või isegi iPhone’i kaameraga pildistada, kuid nende kasutamine artiklis on tõeline märter. Rakendus ei luba teil luua ajutisi pildikogu, sundides neid ĂĽkshaaval sisestama, nagu need artiklis ilmuvad. Ja nende paigutus pole kindlasti algajate ĂĽlesanne. Lisaks loob programm tihendamise, mis vähendab pildikvaliteeti, nagu on näha käesolevas artiklis.

 IMG_0215

Neile, kellele meeldib kirjutamise ajal teksti luua, on nende ülesanne keeruline, sest rakendus paneb teid muretsema väljaande tehnilise osa pärast loomingulise osa arvelt. Kahju.

On selge, et selle rakenduse eesmärk ei ole veebiversiooni asendamine, vaid hädaolukordade instrumentide saamine. Isegi nii võiks ta kasutada rohkem kuikuidas iPhone muutubJa hõlbustab mõnda ülesannet, nagu juhtub teistes rakendustes. Põhifunktsioonis, nimelt artiklite kirjutamine, jäävad need artiklid vanamoodsaks ja pole eriti funktsionaalsed, neid loovad programmeerijad, mitte disainerid.

Lühidalt öeldes on see suurepärane kommentaarihaldur, mis on päästerõngas, kui peate teele teksti kirjutama.

Kummaline on see, et see värskendus on erinev versioon esimesest versioonist. Nime järgi WordPress 2, Te peate vana eemaldama ja uue installima, kuna seda ei kuvata teie värskenduste loendis. Ilmselt näib, et Tweetie on käivitanud reĹľiimi …: /

Panen siia rakenduse lingi, kuid seda on iPhone’is peaaegu võimatu teha, kuna seda pole võimalik App Store’ist kopeerida.

Nagu näete selle artikli küljendusest, on see tööriist, mida tuleks kasutada ainult viimase abinõuna. Kui annate väärtuse, siis väärtuseks 0 kuni 10 WordPress 2, annab 5.