Suur probleem: nelja aastaga on peamiste iOS-i rakenduste keskmine maht kasvanud enam kui 1000%

IPhone'i kasutajad pole kunagi kulutanud rakendustele nii palju kui eelmisel aastal – vähemalt USA-s

SEDA Anduritorn, rakenduste poodide finantsanalüüsidele spetsialiseerunud ettevõte avaldas täna uue aruande, mis vähemalt annab Apple'ile tõuke klientide valmisoleku kohta kulutada oma ökosüsteemis raha. Ma ütlen seda seetõttu, et 2016. aastal kulutasid iPhone'i kasutajad oma säästud App Store'is enneolematu mahuga.

Uuringu kohaselt olid eelmise aasta keskmised kulutused ühe kasutaja kohta App Store'is (arvestades rakenduste ostmist ja Rakendusesisesed ostud) minevik 40 dollarit, mis on kõigi aegade suurim salvestus alates poe avamisest. See on tervislik hüpe 2015. aasta keskmisest, mis on 35 dollarit.

Keskmine kulu ĂĽhe kasutaja kohta App Store'is aastatel 2015/16

Ootuspäraselt, mängu nemad vastutavad suurema osa nendest kuludest koos suure lõhega: rohkem kui 80% App Store'i tuludest tuleb sellest kategooriast. 2016. aastal jõudis mäng rekordiliselt keskmiselt 27 dollarini, mis kulutati sel aastal ühe kasutaja kohta. Uuringus teise koha saamisel tuleb kategooria muusika, kus tarbijad kulutavad keskmiselt 3,60 dollarit.

Siinkohal rõhutatakse kategooriat meelelahutus, millega saavutati võrdlus aasta-aastalt märkimisväärselt. Kui 2015. aastal kulutasid App Store'i kasutajad selle rakenduse jaoks keskmiselt 1 USA dollarit, tõusis see arv eelmisel aastal 2,30 dollarini, hüpates üle 100%, mis näitab, et Voogesitus, mis moodustavad suurema osa segmentidest, jäävad siia. Siis edetabelis, kategoorias sotsiaalvõrgustik (keskmiselt 2 dollarit kasutaja kohta) ja fotod ja videod (0,70 dollarit kasutaja kohta).

Keskmine iPhone'i installitud rakendus aastatel 2015/16

IPhone'i installitud rakenduste koguarvu osas näitab Sensor Tower üldise keskmise langust: kui 2015. aastal oli seadme kohta 35 rakendust, siis 2016. aastal langeb see arv 33. Neist 9,9 on mängud, 3,2 foto- ja videorakendused, 2,3 sotsiaal- / meelelahutusvõrkudest ja 1,8 kommunaalteenuste pakkujad.

Andmed viitavad ainult Ameerika Ăśhendriikide kasutajatele, mis viib meid ilmse kĂĽsimuseni: milline on aruanne nagu Brasiilias? Kas kulutame ka taotlusele varasemast rohkem? Kahjuks oleme praegu spekuleerimisega ĂĽksi.

(Maci kultuse kaudu)