IPhone'i keskmine müügihind jõuab XS-iga enneolematule tasemele
PRIJAVE

IPhone'i keskmine müügihind jõuab XS-iga enneolematule tasemele

Üks päev enne iPhone XR eelmüüki enam kui 50 riigis, Tarbijate teabe uurimise partner (CIRP) avaldas oma müügialase uurimistöö tulemused iPhone XS ja XS Max. Spoilerid: uus vidin neil läheb väga hästi.

Üldiselt (ja vastupidiselt mõnele varem avaldatud hinnangule) müük lipulaevad need jagunevad kahe mudeli vahel hästi; kumbki moodustas viimase kvartali jooksul saadaval olnud 10 päeva jooksul 8% iPhone'i müügist Ameerika Ühendriikides.

CIRP: iPhoneXS / XS Max müük

Numbrid on üllatavad, kui lõpetada märkusega, et uue iPhone'i müük on konkurentsis vaid selle kvartali viimase 10 päeva jooksul ning kõigi teiste Ma-nutitelefonide müük on kogu kvartali jooksul toimunud.

Nende numbritega ütleb CIRP, et uus iPhone tõstab keskmist müügihinda (keskmine müügihindvõi ASP) Apple'ilt enneolematule tasemele. Teisi mõõtmeid kasutavate ettevõtete arvutuste põhjal nimetatakse seda USA kaalutud keskmised jaehinnad (USA-WARP) Keskmine iPhone'i pesa väärtus on 796 dollarit selles kvartalis, mis on tunduvalt üle 705 dollari eelmise aasta sama perioodiga.

Lisaks uue seadme heale esialgsele jõudlusele iPhone X suutis säilitada oma väljendusrikkuse turul, müües 14%. seda iPhone 8 ja 8 pluss need on jällegi kõige populaarsemad mudelid, mille müük on vastavalt 16% ja 17%.

Erinevalt Flurry Analyticsi avaldatud analüüsist väitis CIRP kuu alguses, et kui Apple esitas uue lansseerimise trendi, oli neid numbreid veelgi raske võrrelda.

Veerand iPhone'i lansseerimisest on alati keeruline mõista ja see on teistest keerulisem. Sel aastal tõi Apple veerandi lõpus turule kaks kõige kallimat mudelit iPhone XS ja XS Max. Eelmisel aastal tõi Apple kallima iPhone X turule järgmises kvartalis. Nii oli Apple'il 29. septembril 2018 lõppenud kvartali jooksul müügil 10 mudelit.

CIRP-i andmed põhinevad küsitlusel 500 USA-s asuva Apple'i kliendi kohta, kes ostsid mitu vidin kvartali jooksul. Kuna see hõlmab iPhone'i, iPadi, Macit ja Apple Watchit, ei hõlma teatud nutitelefonide näidised kõiki vastajaid.

läbi 9to5Mac