IPhone’i mĂĽĂĽk Indias kasvas 2019. aastal; riik on nĂĽĂĽd maailmas suuruselt 2. nutitelefoniturg

Alates 2017. aastast on Apple’i väljendusvõime langenud (või pigem langenud) India, ĂĽks nutitelefonide tootjate suurimaid turge. Tegelikult on suuruselt teine (täpsemalt selle teema kohta allpool).

Nagu me teatasime, seisis ettevõte 2018. aasta lõpus tõsiste probleemide tõttu riigis iPhone’i mĂĽĂĽgi suurendamises – eelmisel aastal otsustas ettevõte siiski teha mõned muudatused, mis olid kindlasti kasulikud.

Nende muudatuste hulgas alustas Cupertino hiiglane Indias uute iPhone’ide tootmist ja vähendas seetõttu seal toodetud seadmete hinda. Võib öelda, et ettevõtted lõid otsused, nagu tegi uus uuring Vastupunktiuuringud Näita seda IPhone’i mĂĽĂĽk kasvas 2019. aastal 6%, võrreldes aasta varasema langusega 43%.

Vaatamata hinna langusele märkis CR, et Apple’i nutitelefonid ei olnud turul enimmĂĽĂĽdud kategooriate hulgas: keskmise hinnaga seadmed. Näiteks Androidi seadmetega võrreldes on iPhone’i mĂĽĂĽk praktiliselt napp: 158 miljonit ĂĽksus vastu 2 miljonitiga.

Suuruselt teine ​​nutitelefoniturg maailmas

Uuring näitas ka seda, et India on ületanud Ameerika Ühendriike ja temast on saanud suuruselt teine ​​nutitelefoniturg maailmas, kes on Hiina järel teisel kohal.

Ehkki Apple võis 2018. aastal veritseda, näib ettevõte olevat jõudnud riigi suurimate nutitelefonimĂĽĂĽjate nimekirja. Seda silmas pidades on ta juba investeerinud oma esimesse poodi riigis, mis avatakse selle aasta septembris; samal ajal kahekordistavad Apple’i tarnijad ja tehased jõupingutusi oma tootmisbaasi suurendamiseks riigis.

Times of India kaudu