IPhone'i omamine on kõige selgem märk, et olete rikas – ja mitte ainult Brasiilias

Meie armsas vabariigis näitavad mõned tavalised asjad nii palju rikkust kui atraktiivset iPhone tasku / rahakott või iPad Seljakottide kohta ja pidage meeles, et ma ei teinud siin väärtuslikke hinnanguid, tõestades vaid seda, et Ma de Cupertino kandis riigi territooriumil luksuse ja rikkuse mainet nagu paljud teisedki.

Võib-olla on mul mõte, miks.

Oleme siiski seda meelt, et see on endeemiline nähtus ja mujal (eriti "Esimene maailm") on iPhone'i või iPadi omamine maailmas kõige tavalisem ja mõttetu asi.

Noh, ilmselt mitte piisavalt.

Uuring: Riiklik majandusuuringute büroo, avaldanud Inimesed ettevõtluses, mis viitab sellele, et iPhone on Ameerika Ühendriikides kõige tavalisem rikkuse sümbol või teisisõnu Apple'i koduriigis pole ühtegi teist kaubamärki, mis näitaks, et inimesel, kellele see kuulub, on rasvaarvel sama palju võimu kui "iPhone'il".

Täpsemalt, uuringut juhtinud Chicago ülikooli majandusteadlaste Marianne Bertrandi ja Emir Kamenica hinnangul võimaldavad iPhone'i omamine teadlastel 69% jõupingutustes õigesti kindlaks teha, et olete osa rikkaimast keskkonnast ja kui nad räägivad rikkamast sfäärist, viidake 25-le.

Mis tahes demograafilise vahemiku suurima sissetulekuga%.

Huvitav on see, et iPadi omamine on teine ​​tugevam märk, et rikaste inimeste jaoks saavad tahvelarvutite puhul teadlased selle teabe õigesti määrata peaaegu 67% juhtudest.

Muud kaubamärgid, mis näitavad rikkust täna (või 2016.

aastal, kui uuring viidi läbi), hõlmavad Verizon Wirelessi, Androidit, Samsungit ja HP.

Huvitav on märkida selle uuringu ajaloolisi suundumusi, mis on dokumenteeritud allpool olevas tabelis 1992.

aastal, teine ​​kõige soovituslikum kõrge sissetulekuga kaubamärk on Kodak (mis on peaaegu surnud).

Vaata s:

Uuring tegi iPhoneist ja iPadist USA suurima rikkuse näitaja

Selles uuringus osales 6394 vastajat ja Mediamark Research Intelligence'i andmeid.

Kas soovite teada, eks?

läbi Maci kultuse