contador gratis Saltar al contenido

IPhone'i omanikud saavad nüüd AppleCare + osta ühe aasta jooksul pärast ostmist

AppleCare

Sellest teabest on möödas juba poolteist aastat AppleCare +, Läheb Apple'i mõnele tootele laiendatud garantiiplaan müüki Brasiilias; seni pole me seda aga isegi suudelnud.

Sellegipoolest saabus täna uudis MacRumors olla omanikule väike tõuge iPhone kes soovivad pärast seadme ostmist teenuseid osta: nüüdsest saab AppleCare + lepinguga sõlmida kuni üks aasta pärast nutitelefoni omandamist; enne seda oli maksimaalne periood 60 päeva. Selle abil saavad tarbijad oma iPhone'i garantii pikendada igal ajal, kui algne tehasegarantii kehtib.

AppleCare

Apple pole muudatusest ametlikult teada andnud, kuid veebisaidi andmetel kehtib see juba Ameerika Ühendriikides; pole veel teada, kas ka teised AppleCare + -i pakkuvad riigid järgivad uut poliitikat või kas see juhtub tulevikus. Igal juhul on alati hea meeles pidada, et kuigi seda teenust ei saa Brasiilias osta, ei tööta Apple'i laiendatud garantii riigi territooriumil, nagu me selles postituses selgitasime.

Samuti on hea selgitada, et see uus reegel kehtib ainult iPhone'i puhul AppleCare +. IPad, iPod touch ja Apple Watch jätkavad maksimaalselt 60 päevaga, vähemalt praegu. Pidage ka meeles, et pärast ühe kaitstud seadme ostmist laiendatud Ma garantii ostmiseks nõuab Apple kõnealuse seadme kontrollimist; see tähendab, et peate oma iPhone'i tehasarvega Apple Store'i viima või kui eelistate veebist osta, kontrollige seadme kontrollimiseks oma seerianumbrit ja käivitage kaugdiagnostika.

AppleCare + maksab iPhone SE eest 99 dollarit ja muude nutitelefonimudelite eest 129 dollarit, lisab seadmele üheaastase garantii (kogu katvus kaks aastat) ja pakub erihindadega remonti: 29 dollarit ekraani kahjustuste ja 99 dollarit muude probleemide eest. See pakett pakub ka ülejäänud elu vältel spetsiaalset abi 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas vestluse või telefoni teel.