contadores estadisticas Saltar al contenido

IPhone'i rakendus aitab teil ja teie perekonnal oma lähedaste eest paremini hoolitseda

Milline pere pole kunagi kohtunud haige sugulasega, kes vajab hoolt ja tähelepanu? Teine levinud stsenaarium on suhteliselt suur pere, kuid kuna see on nii suur, selgub, et inimesed ei plaani sellele tähelepanu pöörata, külastades vanemaid / vanavanemaid nii sageli, kui nad seda väärivad. Mis saab, kui selle ülesande täitmiseks on olemas rakendus?

UFPE (Pernambuco föderaalne ülikool) viiest õpilasest koosnev rühm, kes osales Apple Developer Academy (endine BEPiD), töötas välja rakenduse Ohana, mis võimaldab pereliikmetel seda teavet / ülesandeid enda ja lähedaste vahel jagada.


Ohana - Ühendatud pere rakenduse ikoon

See rakenduse idee sündis kursuseülesandest, mille eesmärk oli luua mitme kogukonna jaoks midagi olulist; nad asusid Recife (PE) kesklinnas otsima probleeme, mis aitaksid neid lahendada. Ja raekojas toimunud terviseüritusel leidsid nad midagi, mis inimeste elukvaliteeti oluliselt häiris.

Paljud üritusel osalevad inimesed viibisid kohtumiste vahel, tormasid järjekorda kohti säästma või üritasid kavandada kohtumist abikaasale, kes tõesti vajas erikontrolli. Tormamise tõttu on põhimõtteliselt kõik sealsed inimesed igapäevaelu saginast tõsise surve all.

Nende inimeste abistamiseks loodi Ohana rakendus. Sellesse loob kasutaja kogukonna, rühma, kuhu tuleb lisada kõik inimesed, kes on huvitatud lähedaste eest hoolitsemisest. Selles kogukonnas saab iga liige kavandada teatud ülesandeid (näiteks arstiga kohtumine või lihtsalt kodus tegutsev ettevõte); seda tehes teavitatakse kõiki kogukonna osalisi uutest tegevustest. Seega pakub igaüks ise ülesande eest vastutavat vastavalt selle kättesaadavusele.

Väga lihtne idee, kuid see võib aidata paljusid peresid, kes peavad paremini hakkama saama ja hoolitsema.