Smartvue untuk iPhone

IPhone’i rakendus jälgib valvekaameraid vähem kui 1 dollari eest

Kõigil, kelle valduses on videovalvesüsteem, on hea meel teada saada, et teie iPhone saab nüüd kaamerast pärit pilte kontrollida kõikjalt.

Smartvue iPhone'ile

Smartvue on rakendus, mis ühildub kõigi JPEG-vorminguga (seda värskendatakse iga 5 sekundi järel) töötavate valvekaameratega. Sellega saate vaadata pilte mitmest erinevast kaamerast 3G, EDGE või Wi-Fi kaudu ja suumida, kasutades klassikalist näpistamisliigutust.

Mitu erinevat kaamerat

Kujutisi värskendatakse iga 5 sekundi järel

See rakendus toetab järgmisi kaameraid:

– enamik AXIS-mudeleid – D-Link DCS-2000 & DCS-2100 + – DigiLan TV7204 – Genius IpCam Secure 300 – Panasonic BL-C30A – Panasonic WV-NP240 – Airlink101 AIC250 – Trust NW-7100 – Solwise SEC-MJCAS -210IR– Trendnet TV-IP100

Vaadake täielikku loendit ettevõtte veebisaidil.

Juurdepääs kaamerale

Kas olete kunagi ette kujutanud, et saaksite oma vara jälgida, kus iganes olete? See rakendus pääseb piltidele juurde Interneti kaudu, näiteks aadresside kaudu http: ///image.jpg. Ei tea kui seadmes olev Safari võimaldab ka ise vaatamist, kuid kahtlemata väldib rakendus iga kord andmete sisestamist.

Mitmed kasutajad on tunnistanud, et see ei tööta süsteemiga parooliga kaitstud, kuid arendajad on lubanud lahendusi tulevikuks. Sel juhul on kõige parem oodata.

Taotlustasu 0,99 dollarit App Store’is (link) ja ĂĽhildub ainult iPhone’idega, millele on installitud pĂĽsivara 2.2.1.