contadores estadisticas Saltar al contenido

IPhone'i sõnumsiderakenduses on seksuaalset sisu, rassismi ja hirmutamist | Turvalisus

App Store'is saadaval olevas sõnumirakenduses tehti üle 1500 teate soovimatute seksuaalsete lähenemiste kohta, paljud neist olid suunatud lastele. Teave ajalehe läbi viidud uurimise kohta The Washington Post ja avaldatud sel reedel (22). Kokku analüüsiti iPhone'i (iOS) kuue juhusliku vestluse rakenduse põhjal enam kui 130 tuhat hinnangut, millest Apple'i kauplused klassifitseerisid selle kuu alguses 100 parima sotsiaalvõrgustiku hulka viis.

Selgitada välja kohtuotsused, mis sisaldavad kaebusi soovimatu seksuaalse sisu, rassismi ja hirmutamine, seda Washington Post masinõppe algoritmide kasutamine. Siis kontrollis ajaleht käsitsi enam kui 1500 arvustust, kus mainiti ebamugavat olukorda.

Pahatahtlikud rakendused võivad iPhone'i aeglustada; tea, kuidas end kaitsta

IPhone'i sõnumsiderakenduses on seksuaalset, rassistlikku ja hirmutavat sisu. Foto: Luciana Maline / TechTudoIPhone'i sõnumsiderakenduses on seksuaalset, rassistlikku ja hirmutavat sisu. Foto: Luciana Maline / TechTudo

IPhone'i sõnumsiderakenduses on seksuaalset, rassistlikku ja hirmutavat sisu. Foto: Luciana Maline / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Uurimise kohaselt sisaldab umbes 2% kõigist rakenduse Monkey hinnangutest, mis on sotsiaalmeedia kaupluste kategoorias kümnes populaarsus, teateid soovimatute seksuaalsete kogemuste kohta. Sellegipoolest kiideti see rakendus heaks üle 12-aastastele kasutajatele. ChatLive'is on see arv tõusnud 19% -ni. Muud ülevaate hulka kuuluvad rakendused on Yubo, Vestlus välismaalastele, Skout ja Holla.

Ahistamine ja muu sobimatu käitumine pole uut tüüpi seda tüüpi rakendustes, mis ühendavad kasutajad videokõnede kaudu võõrastega. Probleem, millele osutab Washington Post, et Apple pole suutnud tarbijate ülevaateid jälgida. Kuni selle ajani on ettevõte eristunud konkurentidest, tehes suuremat kontrolli rakenduste poodi sisenemise üle.

Apple vastas, et ta analüüsib 100 000 rakendust nädalas, kasutades a segada tarkvara ja inimesed. "" Lõime App Store'i oma klientidele rakenduste saamiseks turvalise ja usaldusväärse kohana ning võtame kõiki pretensioone sobimatute või ebaseaduslike kontaktide kohta tõsiselt, "rääkis ettevõtte pressiesindaja Fred Sainz. Washington Post.

"Kui selle rakenduse eesmärk on ebapiisav, tahame anda arendajatele võimaluse tagada, et nad järgivad reegleid õigesti, kuid me ei kõhkle neid App Store'ist eemaldamast, kui mitte," lisas Sainz. Sel nädalal on ahvide kasutamise minimaalne vanus tõusnud 17 aastani. Väärib märkimist, et kõik kontrollitud juhusliku vestluse rakendused on Apple'i poodides olnud saadaval juba aastaid.

iPhone XR või iPhone X? Näpunäited Apple'i telefonide vahel valimiseks

iPhone XR või iPhone X? Näpunäited Apple'i telefonide vahel valimiseks

Kas iOS on seda tõesti väärt? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse