"IPhones 12" saab kasutada Qualcomm 5G X60 modemit

“IPhones 12” saab kasutada Qualcomm 5G X60 modemit

Seda Apple “Katkine” koos Intel, kõik teavad. Ei, ma ei pea silmas Maci täiendavaid protsessoreid (see peaks varsti juhtuma), vaid pigem iPhone’i ja iPadi täiendavaid modemeid – Intel on sellel turul isegi loobunud ja mĂĽĂĽnud ​​Apple’i 5G modemidivisjoni.

Viimasel ajal on Apple ja Qualcomm nad otsustasid võitluse lõpetada ja sõlmisid tehingu, et Apple saaks uuesti kasutada ettevõtte tehnoloogiat – miljardäritehingut. Seni olid tehnikamaailmas levinud uudised sellised “IPhone 12” varustatud 5G modemiga X55, aga nĂĽĂĽd DigiTimes tulla välja muu teabega.

Sõiduki andmetel varustatakse tänavune iPhone modemiga X60, mis toetab bändi mmWave ja sub-6GHz – kasutatud 5G võrk – samaaegselt.

TSMC (Apple’i partner, kes vastutab ka kiipide perekonna A tootmise eest) 5 nanomeetrises protsessis ehitatud X60 pakub suuremat energiatõhusust, kuigi see on väiksem kui X55.

Suur probleem on aeg: X60 toodi turule veebruaris ja Qualcomm ĂĽtles, et esimesed sellega varustatud seadmed tulevad turule alles 2021. aasta alguses. Tavaolukorras – uued iPhone’id jõudsid turule septembris, nagu tavaliselt, – Apple’il pole testide tegemiseks palju aega ĂĽhildub X60 modemiga.

Uue koronaviiruse (COVID-19) pandeemia tõttu on siiski võimalik, et uue iPhone’i turule toomine lĂĽkkub edasi; seega ei oleks täiesti ebareaalne, et Apple on oma X60 modemi rakendust seadmes testinud.

Samuti jääb ĂĽle vaadata, kas modemit kasutatakse ainult Pro mudelil või kas kõik „iPhone 12“ on sellega varustatud – kuulujutud viitavad sellele, et mmWave ja sub-6GHz sagedusribasid toetavad ainult tipptasemel mudelid.

Laseme jälgida …

MacRumorsi kaudu