iPhoto jõuab vaid miljoni kasutajani vaid nädalaga
DODATKI

iPhoto jõuab vaid miljoni kasutajani vaid nädalaga

Apple’i käivitatud fotorakendus koos tahvelarvuti uue versiooniga on olnud edukas ja toonud tootjatele vähemalt 5 miljonit dollarit. Seda seetõttu, et vaid ĂĽhe nädalaga oli iPhoto iPadi jaoks miljon kasutajat.

Selle teabe töötas välja ajaveeb The Loop, kus mainitakse hambaõunte kaubamärki ja soovitatakse, et numbrid viitaksid ainulaadsetele kasutajatele, mitte allalaadimistele.

Kuna seda rakendust mĂĽĂĽakse AppStore’is hinnaga 4,99 dollarit, kogub Ameerika ettevõte praegu ressursside arvelt 5 miljonit dollarit.

Uue iPadiga samal ajal välja kuulutatud programm võimaldab tahvelarvutisse registreeritud pilte hallata ja redigeerida ning lubab konkureerida kasvavas rakendusteäris kolmandate osapoolte identsete ressurssidega.

Kindel on see, et rakenduse edu kaasneb uue iPadi (juba ametlikuks muudetud) eduga, mille esimestel päevadel müüdi kolm miljonit ühikut.

Selle tahvelarvuti uusimat versiooni esitleti 7. märtsil ja see tuli müüki 16. märtsil esimesel turul. See reede jõudis müüki Portugalis, kuid ilmselt piiratud hulga ühikutega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé