iPlace saab oma esimese ideekaupluse Salvadoris

iPlace saab oma esimese ideekaupluse Salvadoris

Soteropolitanos, head uudised teile: iPlace avab ideekaupluse aadressil Salvadori ostud, päeva jooksul 31. jaanuar aastal 12:00.

Nagu kõigis firmapoodides, on ka a segada koos Apple’i toodetega, lisaks originaalsetele iPlace’i lisaseadmetele (mis saavad uue Brasiilia linna austava lisavarustuse liini), iPlace’i kodutoa ja ettevõtte piirkonna.

Kui te seda ei teadnud, on IPlace Home kontseptuaalne ja futuristlik ruum, mis näitab Apple’i seadmete pakutava automaatika abil, kuidas ĂĽhendatud tooted kodus töötavad.

IPlace'i logo

Eksisteerib ka kosmos töötuba alates iPlace’ist – igal nädalal korraldatakse Brasiilias 145 kaupluses tasuta seansse, mille eesmärk on jagada Apple’i maailmale olulist teavet.

Poes on ka ametlik tehniline abi (individuaalset teenust pakub sertifitseeritud konsultant). Teenindus toimub pĂĽhapäevast pĂĽhapäevani, täistööajaga kaubanduskeskus töötab – tunde saab planeerida otse kaupluses või veebisaidi kaudu.

See ĂĽksus pakub ettevõtte ja hariduse iPlace’i kaudu ka lahendusi haridussektori ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Käivitamise tähistamiseks pakub iPlace kogu päeva huvitavaid vaatamisväärsusi eksklusiivsete allahindlustena esimestele ja a taskunäitus. Kui olete pärit Salvadorist ja soovite, et teid austatakse, olete kutsutud! ?