Iron Marines on uhiuus mäng, mille on loonud sama Kingdom Rushi loojad

Neile, kellele mängud meeldivad, meeldivad tornikaitse pean nõustuma, et üks iOS-i jaoks saadaolevatest parimatest on Kuningriigi kiirustamine ja tuletised. Vaatasime selle siin juba 5 aastat tagasi üle ja mäng on sellest ajast peale ainult paranenud.

Sel nädalal andsid samad loojad välja uue samas stiilis mängu, sama kvaliteediga kui tavaliselt.

Sega Kuningriigi kiirustamine koos Tähesõidukja jõuate tõenäoliselt uutega sarnaste tulemusteni Raudmerejalaväelased. Ta järgib jätkuvalt sama mängustiili nagu eelmised pealkirjad, kuid teema on nüüd ruumiline.

Kaugemas tulevikus, kui inimestel on kolooniaid teistel planeetidel, otsustavad maavälised inimesed meie territooriumile tungida, mille tõttu kutsutakse olukorra lahendamiseks välja raudmereväelased.

Vaadake mängu treilerit:

Praegu on sellel mängida kaks maailma, kuid lubatakse tulevikus rohkem lisada.

Seda mängu hinnatakse App Store’is kõrgelt. Ta ei tee seda freemium (maksab 4,99 dollarit), kuid võimaldab teil osta ressursse neile, kes soovivad oma relvi kiiremini arendada. Ja kõik tõlgitakse portugali keelde, mis on suurepärane positiivne kĂĽlg.

Väga hästi tehtud mäng, mis peaks meeldima neile, kes on juba Kingdom Rushi fännid. Selle saab alla laadida sellelt lingilt.