IRS korraldab iPhone’i, Maci, Apple Watchi, AirPodsi, Apple TV ja muu oksjoneid

SEE IRS korraldab hĂĽljatud või konfiskeeritud toodetega oksjonit, mis siseneb riiki ebaseaduslikult. Oksjoni korraldab Fortaleza (CE) toll ja sellel pakutakse mitmeid Apple’i tooteid.

Kokku on meil pakkuda 112 tootepartiid. Alati on hea meeles pidada, et enamikul juhtudel ei anna Income kogu teavet enampakkumisel oleva toote kohta.

Meil on paljude põlvkondade iPhone’id (5s, 6s, 7 Plus, 8 Plus, XS Max, XR, 11 ja 11 Pro), viienda põlvkonna iPadid, erinevad Macid (Mac mini, iMac, 12 “MacBook ja MacBook Pro), Apple Watchid (3., 4. ja 5. seeria), AirPodid, Apple TV 4K ja muud tehnikatooted, mis võivad paljusid teist meeldida – igaĂĽks, kes soovib autot, veoautot või isegi paati, teab, et teil on ka see. ?

Huvilistel soovitan neile kõigile tähelepanu pöörata (mõnel on ainult Apple’i tooted, teistel kaalutakse mitmesuguseid tooteid). Hinnad on muidugi – isegi koos teiste pakendis olevate toodetega – alati väga atraktiivsed.

Kuidas osaleda

Kogu protsess toimub digitaalselt. Nende esemete ostmisest huvitatud isikutel peab olema kehtiv CPF ja e-CAC (IRS-i väljastatud autentimiskood, mida kasutatakse saidile õigesti sisenemiseks ja kõigis küsimustes osalemiseks). Pakkumiseks on saadaval palju eraisikuid ja ettevõtteid.

Oksjonil saadaolevate toodete edasiseks parandamiseks ja / või vahetamiseks ei ole garanteeritud. Samuti ei taga IRS kõigi oksjonil olevate toodete korralikku toimimist. ?? ‍♂️

Ettepanekud tuleb analüüsimiseks esitada 29. juuliks kell 18 ja parimad valitakse välja 30. juulil algaval veebioksjonil osalemiseks algusega kell 10 hommikul. Oksjoni võitja peab toote isiklikult Fortaleza tollilaost ära viima.

Lisateavet leiate sellelt IRS-i lehelt.

Tecnoblogi kaudu