contador gratis Skip to content

iSlate.com on Apple'iga olnud alates 2007. aastast; kas see on teie tahvelarvuti nimi?

Apple iTablet

Apple iTablet "title =" Apple iTablet "laius =" 1 "kõrgus =" 1 "style =" kuva: puudub; "class =" laisk-peidetud joondus täissuuruses wp-image-72476 "/></p><div class='code-block code-block-2' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Jõulud pole ka piisavalt rahulikud, et peatada kõmu: MacRumors Täna hommikul selgus, et Apple kuulus domeenile islate.com alates 2007. aastast, kuid on sellest ajast alates olnud "varjatud". Praegu pole linki kuskil.

Vahetult pärast registreerimist oli nimi mitu nädalat Apple'i järelevalve all 1 Infinite Loopis, kuid siis vahetati omanik teiseks nimeks, tundmatuks. Mis see on MacRumors saavutatud oli selle aja rekord, mis tõestas, et Apple kontrollis domeeni:

Huvitav on see, et see pole esimene kord, kui nimi iSlate / Apple kiltkivi ilmub: oktoobri lõpus pealik The New York Times Privaatses loengus rääkimine selliste toodete tulekust Maalt tulevikus tekitas spekulatsioone juhtkonna seotuse võimalikkuse kohta Cupertino ettevõtte salajaste plaanidega.

Kuigi Apple ei kinnita isegi Maci puutetundliku ekraani olemasolu, nimetame seda jätkuvalt (MacMagazine ja muud platvormile keskenduvad sõidukid) seda viisil, mis sobib meie jaoks kõige paremini, olgu selleks siis iSlate, iTablet, iPad, Apple tahvelarvuti, MacTablet … sõltub sinust.

. . .

Täiendav uudishimu: "Kiltkivi", inglise keeles võib see tähendada mitmeid asju, sealhulgas "blackboard" ja "blackboard". See tähendab, et nimi on seotud toote endaga.