DODATKI

iSmartAlarm on täielik ja taskukohane turvakeskus, mis ĂĽhildub iPhone’i / iPod touchiga

Kahjuks peame end kaitsma halbade inimeste eest. Lisaks enda ohutusele peame tagama ka selle, et meie pereliikmed – ja (miks mitte?) Vidinad – oleksid kahjustamata.

Raymond Meng käivitas projekti, et muuta turvakeskused kättesaadavamaks ja integreerituks kaasaegse eluga, milles elame iSmartAlarm veebisaidil krooni rahastamine Indiegogo. Uste jaoks on võimalik paigaldada mitu andurit ja alarmi, mis kõik suhtlevad sĂĽsteemi “ajudega” CubeOne’iga. Seda saab mõõta, tulevikus saate lisada rohkem kaameraid või muid seadmeid.

iSmartAlarm

Oma iPhone’i / iPod touchi kaudu saate juhtida oma majja paigaldatud kaameraid ja saada teateid ka andurite aktiveerimisel. Seega on võimalik politsei kutsuda otse töölt, kui kodus juhtub näiteks midagi halba. Abiseadmed juhivad sĂĽsteemi ka siis, kui kasutajal seda pole iGadget käes.

Avatud arhitektuuri abil saavad teised arendajad / ettevõtted ehitada iSmartAlarmiga ühilduvaid tooteid. Võimalused on tohutud ja julgustav on näha sellist huvitavat algatust nagu see.

Vaadake sĂĽsteemi reklaamivideot:

Veel raha kogumise etapis saate Indiegogo projekti lehelt osta iSmartAlarm pakette vahemikus 80–400 dollarit. Projekt on kogunud ligi 10 000 dollarit ja 100 000 dollari eesmärgi saavutamiseks on veel 43 päeva aega.

[via Engadget]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH