IT-teenuste jaoks palgatakse üha enam Portugali vabakutselisi töötajaid

IT-teenuste jaoks palgatakse üha enam Portugali vabakutselisi töötajaid

Hiljuti avatud portugalikeelse veebisaidiga avaldati allhankevõrk ja võrgulepingud, mis koosnesid kogu riigis enam kui 11 000 projekti.

Ettevõtte andmetel on platvormile registreeritud Portugali vabakutselised ettevõtjad oma ettepanekute elluviimisega võitnud üle 800 tuhande euro.

See tehnoloogia on viimase kolme kuu jooksul põhinenud kõige enam lepingulistel teenustel, järgides rahvusvahelisi suundumusi, nimelt PHP, tarkvaraarhitektuur ja MySQL, millele järgneb tarkvara testimine, inseneritöö, graafiline disain ja tõlkimine.

Riikidest, kus enamik projekte viivad Portugali vabakutseliste võrgustikku, on Ameerika Ühendriigid (2 903 juhtumit), Ühendkuningriik (752 juhtumit), Austraalia (403 juhtumit) ja Kanada (363 juhtumit).

„Portugal on e-kaubanduse ja veebimajanduse suundumuste teel. 2.0-tehnoloogiaid, näiteks PHP või MySQL, saavad meie võrgus enim Portugali vabakutselised töötajad, ”kommenteerib Bill Little, Euroopa piirkondlik vastutus.

Avaldatud andmed on osa aruandest “Fast 50”, mis käsitleb 50 kvartalis rahvusvaheliselt kasvavat veebitöökohta Freelancer.com võrgus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Kirjalik märkus: ühisrahastuse võrdlev viide on eemaldatud. Freelancer.com toimib vahendussaidina.