Itaalias asuvad Apple’i kauplused on koronaviiruse tõttu ajutiselt suletud

Viimastel nädalatel katku tõttu koroona viirus (COVID-19) Hiinas pidi Apple mõne riigi kaupluse ajutiselt sulgema.

Ehkki enamik neist on oma tegevust jätkanud, töötavad nad lühendatud tundidega, et vältida edasist saastumist.

Eeldatakse, et Cupertino hiiglane häirib teda Itaalia, kus teatatud juhtumid on kasvanud kiirenevas tempos.

Sel nädalal kinnitas Itaalia valitsus, et hukkunute arv on jõudnud 79-ni, ületades Iraanit kui kõige hukkunumate juhtumitega riiki väljaspool Hiinat.

Seetõttu teatas Apple, et ĂĽks tema poodidest Bergamo provintsis Apple Oriocenter, suletakse “COVID-19 pärast jätkuvate probleemide tõttu” – nagu teatas AppleInsider.

Tegevus ĂĽksuses katkestatakse 7.

ja 8.

märtsil (laupäeval ja pĂĽhapäeval), sealhulgas sessioonid Täna Apple’is ja nendeks kuupäevadeks kavandatud Geeniuse kohtumised.

Peale Bergamo kaupluste peatatakse ka teatud Apple’i teised Apple’i kauplused Täna Apple’is Nendel päevadel.

See samm tuleneb presidendi ministrite nõukogu eelmisel nädalal tehtud otsusest, mille kohaselt peavad viiruse leviku tõkestamiseks keskmised ja suured poed, sealhulgas kaubanduskeskuste müügipunktid nädalavahetusel suletud olema.

Pidage meeles, et just eile ütlesime, et Apple võtab koronaviiruse leviku tõkestamiseks vastu täiendavaid turvameetmeid, sealhulgas peatab töötajate reisimine enim mõjutatud piirkondadesse, nagu Itaalia ja Lõuna-Korea.

Teine Apple’i pood Tais

Jätkates kaupluse teemaga, enam kui aasta pärast Tai esimese Apple Store’i avamist ( Apple Iconsiam, Bangkokis), kuulutab ettevõte tõenäoliselt välja teise riigis, ka Tai pealinnas.

Mitu pilti, mille kasutajad on Twitterisse postitanud, näitab, milline saab olema Bangkoki teine ​​Apple’i pood, mis asub kaubanduskeskuse Central World ees.

Tuleb märkida, et selle ĂĽksuse ala suleti töö jaoks juba ammu enne esimese kaupluse avamist – see tähendab, et ehitamine oli kestnud juba mõnda aega.

Täna eemaldab Apple Store tõkked.

# Apple #applestore #applestorectw #applestoreth

Väliselt sarnaneb disain kujundusega Steve Jobsi teater, auditoorium asub Apple Parkis (ettevõtte peakorter Cupertinos).

Lekkinud arhitektuuriplaanid näivad avaldavat ka poe sisemust, kus poe korruse ümber on rõngastena paigutatud toodete väljapaneku laud ja seinte ääres toodete riiulid.

Poe keskel on keerdtrepp teisele korrusele, mis on ĂĽsna suur Videosein näituseala Foorum ja seansiks laud koos toolidega Täna Apple’is.

Arvestades ehitusaega ja seni tehtud edusamme, näib, et pood võiks peagi avada.

Kui see on valmis, saab sellest Kagu-Aasia suurim Apple Store, isegi ĂĽletades Ă•unaaia teeSingapuris.

Poe avamine Kanadas

Nagu eelmise aasta lõpus teatasime, avab Apple Kanadas uued kauplused, mis on kaks korda suuremad kui vanad Apple FairviewTorontos.

Avamine toimus eelmisel nädalavahetusel ja nüüd saavad kliendid (hästi) uut ruumi nautida.

Mul on võimalus kajastada uuendatud Apple Fairview avamist! Mul õnnestus esimesel istungil osaleda Täna Apple’is ja minu foto on poes.

Vaadake @ 9to5mac #ShotoniPhone? #todayatapple? #applefairview

Uus asukoht asub vana kõrval ja tähistab Toronto tänapäevase Apple’i jaemĂĽĂĽja välimusega kolmanda Apple Store’i avamist.

Selles mõttes on poel suur pöörlev klaasuks, a Foorum on Videosein, samuti uued tarvikud, mis kuvatakse mööda seinu.

kaudu MacRumors, 9to5Mac