iTunes on uue muusikarakenduse aluseks macOS 10.15-s

Viimastes artiklites kommenteerisime seda iTunes kõik tuleb tĂĽkeldada mõnes uues rakenduses (muusika, taskuhäälingusaated jne) macOS 10.15. Samuti kommenteerime, et see uus rakendus põhineb “Martsipaniprojektil” (Apple’i uus tehnoloogia, mis hõlbustab iOS-i rakenduste ĂĽleviimist macOS-i, ilma et peaksite nende koodi palju muutma). Kuid see ei tundu tulevikus uute rakenduste puhul Muusika (Muusika).

MacOSi uute rakenduste Music, Podcasts, Apple TV ja Books ikoonid

Rääkige tema Apple’i allika Guilherme Ramboga 9 kuni 5 Mac, öeldi, et rakendus Music on tegelikult MacOS-i loominguline looming, mis tuleneb iTunes’ist endast. Seetõttu on uuel tarkvaral palju täiustatud funktsioone, mis on täna Internetis olemas jukebox, kaasa arvatud esitusloend nutikas, täiustatud raamatukogu haldamine, seadmete sĂĽnkroonimine ja isegi võimalus muusikat CD-del lugeda / importida!

ITunes’i jaotusega kõigi meediumitĂĽĂĽpide jaoks (arvestades, et meil on ka MacOS-i jaoks mõeldud Apple TV rakendus, mis võimaldab vaadata Apple’i käivitatud sarju), keskendub see nĂĽĂĽd 100% muusikale ja seetõttu nimetatakse see uueks nimeks … noh, muusika (nagu iOS-is).

Isegi siis, kui hoida ressursside suur osa, võib Apple tänapäeval teadaolevat iTunes’i jätkuvalt pakkuda neile, kes on seotud mõne funktsiooniga, mida selles uues rakenduses pole.