Ja Apple Watch Series 4 EKG võis päästa vähemalt elu [atualizado]

Oleme näinud mitmeid lugusid, kuidas ressursid päästavad inimesi õunakell ja lugejate saabumine elektrokardiogramm (EKG) paar päeva tagasi kippus USA-s watchOS 5.1.2-ga neid lugusid avalikumaks tegema. Ma lihtsalt ei usu, et meil oleks näide, kuidas neid nii kiiresti pakkuda.

Redditi postitas kasutaja aruanne edentel. Ta ütles, et mitte kaua pärast Apple Watchi värskendamist tegi ta EKG ja omandas kodade virvendusarütmi (AFib). Ta tundis end imelikult ja muidugi kordas enesekontrolli; sama tulemus.

“Bah, pĂĽsivara on probleeme,” arvas ta ja järeldas siis, et “kell imeb”. Seejärel otsustas ta anda Apple Watchi oma naise käsivarrele. EKG vastus: normaalne (rohkem kui ĂĽks kord). Tagasi sĂĽles, näidates taas AFibi.

Sellega otsustas ta – endiselt kahtlane – teha hädaolukorra meditsiinis (ja AFibi teatega möödus ta isegi teenindusliini ette). Pärast monitoril EKG tulemuste nägemist palus õde tal arsti oodata.

Seda ĂĽtles arst:

Peate ostma Apple’i aktsiaid. See võib sind säästa. Lugesin eile õhtul uudistest ja kujutasin isegi ette, et näeme paranemist patsientidega, kelle aruanded sarnanevad sellele nädalale. Ma lihtsalt ei arvanud, et see on minu esimene kohtumine täna hommikul.

Eksamite võrdlus:

EKG-d teeb haiglaEKG-d teeb haigla
EKG teeb Apple Watch Series 4EKG teeb Apple Watch Series 4

Tänu Apple Watch Series 4 EKG-le on kardioloog kõnealuse kasutaja eest hästi hoolitsenud (loodetavasti pole see tõsine probleem).

Ja ikka on inimesi, kellele see nalja leiab.

AppleInsideri kaudu

Uuenda 11. detsembril 2018 kell 19.05.

SEE ABC uudised läks Redditi postituse autorile Ed Dentelile järele ja intervjueeris teda juhtumi kohta:

Päris lahe lugu.