Ja just ilmus just esimene #gate HomePod: see võib määrida puitmööblit! [atualizado 2x: Sonos também?]

Siiani on turule jõudmise vaatamata väikesele viivitusele turule tulek HomePod praktiliselt veatu. Alles eile oli vaidlus Consumer Reports’i hinnangute ĂĽle, kuid midagi märkimisväärset ei olnud; ĂĽldiselt kiideti seda toodet isegi konkurentide poolt kõrgelt.

Kuid kahjuks ei läinud kaua, kui tema jaoks ilmus kõigepealt #gate. Vähem kui nädal pärast toote turule jõudmist hakkasid ilmnema teated, et see võiks nii olla peitsitud puitmööbel, näiteks lauad ja raamaturiiulid.

Pildid: Taskukiud ja Wirecutter.

Nagu ĂĽlaltoodud foto näitab, võib HomePod pärast teatud kasutusperioodi jätta puidule omamoodi valge rõnga – mis Apple’i sõnul ei kao täielikult, kuid seda saab siluda, kui pind puhastatakse sobiva tootega.

Jah, see on õige: Apple juba teab probleemi. Ja nende juhtumite ilmnemise kiiruse tõttu tundub mulle, et tootearenduse käigus avastati midagi väga lihtsat. Siis on küsimus: miks peaks midagi sellist igatsema? ?

Siin kodus on minu HomePod paar päeva valgel puitmööblil paigutatud, nii et nähtavaid jälgi pole. Kuid on selge, et toode on tugev kandidaat mööblis positsioneerimiseks nagu ĂĽlaltoodud fotol. Seetõttu on nĂĽĂĽd soovitatav, et te ei peaks seda tegema – ma arvan, et kui see pole lakitud, lakitud puit vms.

Halb, halb Apple.

kaudu VentureBeat, MacRumors

Uuenda 14. veebruar 2018 kell 19:30

Apple avaldab täna kiiresti tugiartikli (pole muidugi portugali keeles saadaval) koos nõuannete ja soovitustega HomePodi puhastamiseks ja hooldamiseks.

See meie tõlgitud lõik viitab konkreetselt ülaltoodud probleemile:

Pole harvad juhtumid, kui mõni vibreeriva silikoonist alusega kõlar jätab teatud puitpindadele asetatuna mõned jäljed. Need jäljed võivad olla põhjustatud silikoonist aluse ja lauaplaadi õli difusioonist ning kaovad tavaliselt mõne päeva pärast pärast valjuhääldi eemaldamist puidu pinnalt. Kui ei, siis võite pinna õrnalt pehme lapi või kuiva lapiga pühkides jäljed eemaldada. Kui märk jääb alles, puhastage pind tootja soovitatud puhastusprotsessi abil. Kui olete selle pärast mures, soovitame panna HomePod teisele pinnale.

Teine alternatiiv on ilmselgelt mõne materjali (näiteks EVA või muu, näiteks raamat või isegi hiirepadi) panemine HomePodi alla – eelistatavalt ringikujuliselt lõigatud, sama läbimõõduga või veidi suurema läbimõõduga kui alus.

Jällegi, arvestades artikli kiirust, näib Apple juba probleemi teadvat. See saabub kohe, kui kõik vaidlused iPhone’i aeglustumise pärast kulunud aku tõttu, mida oleks pidanud põhjendamatult vältima või vähendama, kui ettevõte oli oma suhtluses ennetav / läbipaistev, on tõeline häbi. Nagu selgub, pole nad veel õppinud. ?

iMore’i kaudu

II värskendus 15. veebruar 2018, 14:50

Ja vaata: selle konkurendi kasti leidmine ei võtnud kaua aega Ainult USA võib põhjustada täpselt sama probleemi.

HomePod ja Sonos määrivad puidust lauad

Sonose silikooni põhikuju on veidi erinev ja tundub, et materjal puutub HomePodi alusega võrreldes puiduga vähem kokku, kuid jätab ka jälje.

Sellegipoolest pole Apple’i kohustus seda muidugi parandada.

läbi Tomi juhendi