Ja meil on juba üks esimesi “uue” Galaxy Foldi unboxinguid

Ja meil on juba üks esimesi “uue” Galaxy Foldi unboxinguid

Mis puutub konkureerivatesse väljaannetesse, siis pole meie kombeks kõiki nendega seotud sündmusi nii sügavalt kajastada. Aga Galaktika kokkuvoldimine see on erinev: me räägime nutitelefonide maailma uuest paradigmast ja millestki, mida õnnestumise korral peaks Apple kasutama mitte nii kauges tulevikus.

Niisiis jälgisime lugu tähelepanelikult esialgsete teadete, viivituste, probleemide avastamise, Samsungi reageerimise, kindla saabumise lubaduse ja lõpuks tegeliku turule toomise kaudu eelmisel nädalal Lõuna-Koreas.

NĂĽĂĽd, meie sõbrad pärit Piiramatu aas saabus ĂĽhega esimestest avage karp Galaxy Fold on võrgus saadaval – me ei räägi esialgsest versioonist, mis avaldati meedias mõni kuu tagasi ja seejärel tĂĽhistati, vaid lõplikust versioonist, mis on juba muudetud ja Korea tarbijatele saadaval!

Vapper noorem Nannetti käis Lõuna-Koreas oma lemmiklooma toomas ja tõi meile selle kohta kõik ĂĽksikasjad. Galaxy Fold Case – mis, nagu Samsung on igas nurgas esile tõstnud, ĂĽhildub juba selle tehnoloogiaga 5G – toob lisaks tavapärastele elementidele kaasa ka paar traadita Galaxy Budsi (pange tähele, Apple!) Kõrvaklappe, lisaks kahes tĂĽkis erikorpus ja seadme „omandiõiguse sertifikaadi“ kaart. Lihtsalt ära kĂĽsi mult mida.

Samuti tuleb märkida, et mõned Samsungi soovitatud ettevaatusabinõud on juba seadme algkonfiguratsioonis. Tootja palub kasutajatel vältida (plast) ekraani liiga tugevat vajutamist ja mitte rakendada sellele lisakaitset, näiteks kilet – nagu teada, on see seade juba varustatud oma kilega, mis on isegi ĂĽks nutitelefoni esialgse versiooni tĂĽhistamise põhjustest (kuna Samsung ” unustasin ”, hoiatamaks, et komponente ei tohiks kustutada).

Galaxy Fold 5G on Lõuna-Koreas juba unikaalses konfiguratsioonis mĂĽĂĽdud, 5G, 12GB RAM ja 512GB salvestusruumiga, kokku 2,39 miljonit Viinamarjad – võrdne 1,8 tuhande dollariga ehk umbes 7,4 tuhat dollarit. Tuleb siiski märkida, et kogu seadme algvaru oli selle sĂĽnnimaal ammendatud; nĂĽĂĽd lihtsalt oodates, kuni Samsung rohkem telefone toodab, või oodates USA-s turule toomist, mida lubatakse järgmisteks nädalateks.

Kuidas oleks?