contadores estadisticas Saltar al contenido

"Ja Oscarid langesid …" Samsungi kokkupandav nutitelefon – Equipamentos

Homme lahti pakkimata toimub So Fransiscos, kus lubatakse järgmise Samsungi nutitelefoni ilmutust (või kinnitust), nimelt kõiki Galaxy S20 detaile. Kuid ootuses, kasutades ära armetseremooniast pärit teekonda, tõi tootja turule uue kokkupandava nutitelefoni reklaami, mis on homse sündmuse jaoks kiusupunn.

Ehkki ta ametlikku nime ei paljastanud, on kõik kuulujutud osutanud Galaxy Z Flipile, ehkki see oli algselt tuntud kui Galaxy Bloom. Isegi ilma nimeta on ametlik naeruvääristamine andnud eelmisel nädalal sotsiaalvõrgustikes ilmunud Z Flipi videole legitiimsuse.

Niisiis, alates videost, sellel nutitelefonil on kaamera kõrval väike väliekraan, kus on minimalistlikku teavet, nagu kuupäev ja kellaaeg, aku olek ja teatised. Kiusamine näitab ka seda, et see ekraan täiendab helinat päevakavas oleva inimese nimega, võimaldades sõrmega libistades selle vastu võtta või tagasi lükata.

Videoreklaamides kuvatavate videokõnede puhul on Google Duo endiselt suur rõhk. Sel juhul, kui soovite näidata nutitelefoni pooleks volditud ekraaniga asendis 90, panna see lauale tasuta käekõnede tegemiseks. Ja huvitavat teavet, sest Galaxy Foldi puhul soovitab tootja ekraani keskel pühkimise vältimiseks kasutada täiesti avatud seadet, tahvelarvuti kujul.

Mis puutub tehnilistesse omadustesse, siis esialgsed kuulujutud viitavad sellele, et Z Flipi loetakse 6,7-tollise ekraaniga, eraldusvõimega 2636 x 1080. Kaitseklaas on vastupidavam kui see, mis katab Galaxy Fold ekraani; ja protsessor peab olema Snapdragon 855 Plus. RAM-i maht peab olema 8 GB ja peakomplektide või kaartide kirjed puuduvad. Sisemine salvestusruum peab omakorda ulatuma 256 GB-ni.

Tulevane moto muudab homse Unpacki ühe tähe Galaxy Z Flip moto.