Ja uus iPad Pro on muidugi täielikult lahti võetud

Alati, kui turule tuleb uus Apple’i riistvara, ei võta see kaua aega iFixit pange käsi seadmele ja lahutage see täielikult, nii et meil oleks täielik ĂĽlevaade toote sisemusest.

Täpselt seda nad uuega tegid iPad Pro, mis hakkab sel nädalal jõudma kõigepealt tarbijate kätte. Mõni päev tagasi võtsid nad lahti ka uue MacBook Airi.

SEE nutma, seekord avaldatud videos:

Ootuspäraselt on meil siin põlvkond, mis on ainult täiendus eelmisele põlvkonnale, mis käivitati 2018. aasta lõpus. Analüüsitav mudel on 12,9-tolline mudel.

A12Z Bionic protsessor ei erine palju varasemast A12X-st ja nĂĽĂĽd on meil 6 GB RAM-i, seega on suurim erinevus isegi uue LiDAR-skanneriga kahe tagumise kaamerasĂĽsteemi puhul – mida nad näitavad, et see töötab videol, kasutab kaameraid, mis võtavad vastu infrapunasignaale ja isegi võrreldakse ID-ga. IPhone’i nägu (mis projitseerib rohkem punkte, kuna seda kasutatakse nägude eristamiseks).

Sees oleva liimi liigse kasutamise tõttu sai uus iPad Pro nagu ka eelkäija iFixiti remondiskaalal hindeks 3/10.

Väändumiskatse

Mõni päev tagasi sai kanal ka uue iPad Pro Kõik on ApplePro – ja enne tableti sisemuse analĂĽĂĽsimist otsustasid nad teha kaarekatse.

Nagu ka eelmine põlvkond, ei pea see krunditud alumiiniumitükk suurt survet vastu:

Vastupidiselt poleemikale, mis hõlmas aastaid tagasi painutatud iPhone’i, ei pruugi Apple sel juhul pidada seda toote puuduseks – pigem millekski selle ehituse olemuseks. Sellegipoolest oleks õnnetuste vältimiseks teretulnud uut tĂĽĂĽpi sisemine tugevdamine …

Neile, kes ei soovi seda sammu astuda, on ideaalne minna iPad Pro juurde koos ümbrisega, mis pakub sellele mingisugust lisatakistust. Siin on näpunäide.