Jäädvustage emojist moodustunud lüsergilisi fotosid rakendusega Emojivision

Nutitelefonis täiusliku selgusega suure eraldusvõimega fotode tegemine on minevik, eks? Ei, ei, aga võiksite seda aja jooksul muuta ja oma pĂĽĂĽgile veel rohkem lisada … näiteks pettekujutelmat. Selle jaoks on palju rakendusi – ĂĽks, uustulnuk on Emojivision.

Sellel rakendusel on väga lihtne ettepanek: muuta oma iPhone kaamera maastikuks, mis koosneb ainult emotikon, kus erinevad värvilised kujundid tulevad kokku, et luua visuaalne kujutis sellest, mida lääts pildistab. Muidugi on enamikul juhtudel fotod peaaegu arusaamatud, kuid keegi, kes rakendust kasutab, realismist tegelikult ei hooli. Ma mõtlen.


Rakenduse Emojivision ikoon

Arendaja tehtud Gabriel O’Flaherty-Chan, Emojivision toob teile mitu sisseehitatud visuaalset võimalust, nii et saate valida emotikonide jaoks “teema”, näiteks spordi, mereelu või punased asjad. Peale otse rakenduse kaudu pildistamise saate importida ka varem tehtud fotosid, et muuta need rakenduse vaadeteks.

Lihtsa ja lõbusa ettepaneku all on aga väga keeruline töömootor: rakendus suudab pildi värvilist teavet hõivata ja asendada emotikonidega, mis on nende värvide lähedal, põhimõtteliselt reaalajas – “teisendatud” pilti kuvatakse 60 kaadrit kuvari kohta sekundit, mis põhimõtteliselt sobib tavalise kaamera välimusega. Muljetavaldav, eks?

Emojivision on App Store’is tasuta saadaval ja kõiki stiile saab vabalt kasutada; kõigi teiste teemade vabastamiseks on vaja teha sisemine ost 7,90 R $. Kas sulle meeldib see?

TechCrunchi kaudu