Jaanuari tähelepanu keskpunktis olevad kampaaniad ja digitaalpanganduse rakendused | Rakendus

LOE: Uus rakendus asendab õpilase ID ja poole hinnaga

Teiste nimekirja moodustavate teemade hulgas on Androidi ja iPhone'i (iOS) tasuta rakendused, mis aitavad teil kaalu kaotada, halbade inimeste poolt enim kasutatud meetod, mida teie mobiiltelefoni luurata, kĂĽsimused ja vastused Waze'i ja Student ID kohta. Allpool vaadake mobiilirakenduse kĂĽmme enimloetud artiklit TechTudo jaanuaris.

Võrrelge TechTudo veebis leiduvaid odavaid tooteid. Foto: Marvin Costa / TechTudoVõrrelge TechTudo veebis leiduvaid odavaid tooteid. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Võrrelge TechTudo veebis leiduvaid odavaid tooteid. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Tasuta sularaha tagastamise ja ülekandmise teenused on mõned Ame Digital Photo vaatamisväärsused: Divulgao / Ame DigitalTasuta sularaha tagastamise ja ülekandmise teenused on mõned Ame Digital Photo vaatamisväärsused: Divulgao / Ame Digital

Tasuta sularaha tagastamise ja ülekandmise teenused on mõned Ame Digital Photo vaatamisväärsused: Divulgao / Ame Digital

Selles loendis on kokku viis soodusrakendust, allahindlust ja kupongi, mis aitavad 2020. aastaks raha kokku hoida. Nende võimaluste hulgas on ka Ame Digital – tagasimakseteenus, mis tagastab osa ostudest saadud raha kasutaja taskusse Cuponeria, mis pakub allahindlust mitmele salvestada ja võrrelda TechTudo, mis võrdleb kaupade hindu, et tarbijad saaksid teada, kas hind on tõesti odav. Lisaks saadab rakendus hoiatuse toote pakkumisel ja odavate lennupiletite otsimootor on registreeritud.

2. Krediitkaardid ilma aastatasuta

Nubankil on aastane krediitkaart null. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoNubankil on aastane krediitkaart null. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Nubankil on aastane krediitkaart null. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Digitaalpangad on muu hulgas toonud krediitkaardivõimalusi ilma aastatasudeta – kasumit, mille on vastu võtnud ka mitmed traditsioonilised pangad. Vahel fintech kes pakuvad seda tĂĽĂĽpi on Nubank, Inter, Neon ja Digio. Loendisse on koondatud muud nende ettevõtete pakutavad teenused, mis võivad olla kasulikud, kui otsustatakse, millist platvormi kasutada, näiteks virtuaalse krediitkaardi pakkumine, intressi suurus ja allahindlused partnerfirmades.

3. Taotlus kehakaalu langetamiseks

Järgides ka uue aasta uuendamissoove, TechTudo koostage 2020. aastaks nimekiri viie dieedirakendusega kehakaalu langetamiseks. See programm pakub tervisenõuandeid, toitu, treeningretsepte ja isegi kehalise koormuse tunde, et kasutajad saaksid tervislikke harjumusi muuta, muutes oma rutiini kodust lahkumata.

Valikute hulgas on sportlastele suunatud sotsiaalvõrgustikud Fabulous, MyFitnessPal ja Strava. Kõik valikud on vabad, kuid alati on hea meeles pidada, et enne oma dieedi muutmist pean konsulteerima toitumisnõustajaga.

Bandiidid kasutavad tavapäraste mobiiltelefonide kasutajate häkkimiseks erinevaid tehnikaid, et varastada oma andmeid ja saada rahalist kasu. Kurjategijad saavad rakendust kasutada stalkerwares, kopeerige oma WhatsApp konto ja hankige oma andmed isegi selle WiFi-võrgu kaudu, millega olete ühendatud. Selles artiklis leiate viis viisi oma telefoni luuramiseks, mitmesuguseid ohutusnõuandeid, mis õpetavad teile, kuidas end kaitsta ja mida teha sissetungi võimaluse ümberpööramiseks.

5. C6 Pank jõuab ühe miljoni kliendini

C6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudoC6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudo

C6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudo

Nubanki ja teiste digitaalpankade konkurent C6 Bank jõudis 31. detsembril 2019, ainult kuus kuud pärast selle käivitamist, avatud miljoni konto piirini. Platvormi eeliste hulgas on võimalus raha välja võtta ilma tasusid maksmata, tehinguid tegemata, TED-i ja DOC-i ülekandmist, makse- ja kaarditaotlusi otse rakenduse kaudu ja ilma tasusid võtmata.

6. Ebaõige rakenduste tellimistasu petmine

Turvafirma Sophos tuvasta need vähesed sõjavarustus see tähendab, et rakendusi, mis kuritarvitavad testimisperioodi, et kehtestada kasutajatele põhjendamatud kulud, on Google Play poes endiselt allalaaditav.

Rakendus laaditakse automaatselt, kui kasutaja pole prooviperioodi tühistanud, isegi kui rakendus on telefonist eemaldatud. Ettevõtte avaldatud nimekirjas on 20 rakendust ja üks neist võib kasutajatele kaotada ligi 300 dollari suuruse reaalaja.

99 jõudis miljardi arveni ja kasutas Twitterit Uberi manustamiseks. Ettevõttest selgub, et konkurendi peakorteri hoones, Itaim Bibi naabruses So Paulos, algas üle 53 tuhande reisi.

"Tänu superhüperbändile kõigile, kes päästsid võistluse hoonesse 53 269-st reisist 99," ütles linnatänavatel ringlevale mustale teele trükitud teade. Tegevus õnnestus sotsiaalmeedias.

8. Ebatavaline rakendus

Selles loendis on mitu rakendust funktsioonidega, mida tavaliselt mobiiltelefonidele ei installita, kuid mis võivad olla abiks igapäevastes toimingutes teatud toimingute ajal. Üks võimalus on see, et see rakendus saab märkida, kuhu auto parkisite, et te ei kaotaks seda parklas.

Muud programmid aitavad tõlgendada vastsündinu nuttu, et teada saada, kas nad peavad roomama, rasestuda, olema näljased või ärritunud. Muude teenuste hulgas on rakendus, mis ütleb filmi parimatest stseenidest vannituppa mineku ja Tinderiga sarnase teenuse, kuid see koondab inimesi, kes vihkavad midagi ühist.

9. Waze kahtlema

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust foto GPS-rakenduse kohta: Rodrigo Fernandes / TechTudoWaze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust foto GPS-rakenduse kohta: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Waze töötab võrguühenduseta? 5 küsimust ja vastust foto GPS-rakenduse kohta: Rodrigo Fernandes / TechTudo

See artikkel loetleb viis küsimust ja vastust Waze'i funktsiooni kohta, vastates küsimustele, mis on kasutajate seas üsna tavalised, näiteks võrguühenduseta teenuse kasutamise võimalus. Selles tekstis selgitatakse ka seda, kuidas GPS-seadmed raha teenivad, kuna see on tasuta, ning ka seda, kuidas töötab välklampide, radari ja muude hoiatuste kuvamine ühiskaartidel. Kurioosumina paljastas artikkel ka rakenduse nime tähenduse.

10. Uus õpilase ID

Õpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudoÕpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudo

Õpilase ID: rakendus võimaldab teil genereerida digitaalse õpilase ID-fotod. Fotod: Rubens Achilles / TechTudo

Õpilase ID, uue digitaalse õpilaspileti, saab välja anda otse mobiilirakenduse kaudu. Põhikooli-, tehnoloogia- ja kõrgharidusüliõpilased saavad tasuta teenuste abil tasuda poole hinnaga kontserte, teatrit ja muid kultuuriüritusi, kasutades ID-sid, millele pääseb mobiiltelefonides juurde võrguühenduseta, ilma et oleks vaja kaasas kanda füüsilisi kaarte, vanamoodsal viisil. See õpetus näitab, kuidas tellida mobiiltelefoniga rahakotti ja vajalikke dokumente.

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada

Dark WhatsApp: saate teada, kuidas seda funktsiooni alla laadida ja kasutada