Jaanuaris PS Plusil on kaardistamata ja kitsede simulaatorite kollektsioon

Jaanuaris PS Plusil on kaardistamata ja kitsede simulaatorite kollektsioon

Selle aasta esimesel kuul kutsus PS Plus jaanuar mängijad Nathan Drake'i ja kitsega koos uurima

2020. aasta on just alanud ja mäng on saadaval Jaanuari PS Plus klientidele eksklusiivsete teenuste osutamiseks Sony avaldati aasta esimesel päeval. Arvestades, et alates 2019. aasta märtsist Sony kasutajatele pole enam pealkirju saadaval PlayStation 3 ja PS Vita, keskenduge ainult pealkirjale PlayStation 4.

Nathan Drake'i seiklus

Sic Parvis Magna. See on sõrmusele kirjutatud fraas Sir Francis Drake, mis ladina keeles tähendab "Ülevus väikesest peale". Ta on aardeotsija seikluse moto Nathan Drake, peategelaste sari Pole veel kaardistatud, innovaatiline jutuvestja PT-st Paha koer.

A Kaardistamata kollektsioon esimene mäng saadaval aadressil PS Plus de Janeiro ning värskendas põnevus- ja seikluspealkirju, mis pöörasid žanris revolutsiooni ja mis algselt anti välja PS3-le, Mäng Bluepoint PS4 võimsuse täielikuks ärakasutamiseks.

Liituge Nathan Drake'iga ja kogege PS Plusi jaanuaris saadaval oleva kollektsiooniga palju seiklusiLiituge Nathan Drake'iga ja kogege PS Plusi jaanuaris saadaval oleva kollektsiooniga palju seiklusi

Liitu Nathan Drake ja tema sõbrad ohtlikel reisidel ümber maailma, alustades alandlikult, kuni nad jõuavad erakorraliste avastusteni. Tutvuge unustamatute tegelastega, kui Drake riskis oma elu ja sõprusega rassides ägedate vaenlaste vastu, et leida kujuteldamatuid aardeid.

A Kaardistamata Nathan Drake'i kollektsioon sealhulgas ühe mängija kampaania sarja kolme esimese pealkirja jaoks: Kaardistamata: Drake'i õnn, kaardistamata 2: Varaste seas ja Kaardistamata 3: Drake Pettus.

Kitse elu

Teine mäng on saadaval na jaoks PS Plus Jaanuaril Kitse simulaator. Jah, mängu pealkiri ütleb tõesti kõik selle kohta. Selles hullumeelses ja kummalises mängus käivitate igat tüüpi objektidel väga täpse füüsikaga kitse. ülim kitse simulatsiooni kogemus.

Kuidas on lood oma kitsega rattasõiduga kitsi simulaatoril?Kuidas on lood oma kitsega rattasõiduga kitsi simulaatoril?

Kitse simulaator üks nendest mängudest kategoorias, mida me ei teadnud, et vajame. Teie kits võib teha midagi: sõita jalgrattaga, kasutada jetpakki, hävitada maja ja mis iganes teie kujutlusvõime võimaldab teil mõelda!

Mõned mängijad võivad pettunud olla selles, et mängus puuduvad eesmärgid Kitse simulaator see tähendab suurepärase simulaatori uurimist kitsega. Selles mängus koos oma truu kitsega lõbutsemise võti: proovige järele, sest seal pole piire!

Nautige PS Plussi jaanuari

Pidage meeles, et kasutajad on nüüd ainuõiguslikud teenused PlayStation tal on mälumaht 100 GB andke rohkem ruumi kõigi nende mängude ja failide salvestamiseks PS4! Pilvesalvestuse abil saate salvestada süsteemis oma mängu ja profiili edenemise PS4ja liikuge seejärel teise süsteemi ilma midagi kaotamata.

Kahjuks on praegu Sony ei plaani klientidele pakutavate tasuta mängude nimekirja lisada PS Plus. Paljud mängijad kurdavad teenuse eest makstava summa (umbes üheaastane liitumistasu) üle R 150,00 USD) ja pärast seda pakutavate väärtpaberite arv on vähenenud PS3 ja PS Vita nende konsoolide loendist, mida hüvitised hõlmavad.

PS Plussi kliendiks olemine annab teile lisaks tasuta mängudele ka palju eeliseidPS Plussi kliendiks olemine annab teile lisaks tasuta mängudele ka palju eeliseid

Isegi nii, PS Plus ikka on vaja paar mängu mängida multiplayer ei PS4 ja kliendid saavad nädalase pakkumise korral alati loota eksklusiivsetele allahindlustele PS pood, nii et jää siia!

Kõik ülalnimetatud mängud on saadaval laadige see alla alates 7. jaanuaril. Ja lõpuks, neile, kes pole veel tasuta detsembrimängu lunastanud, on hoiatus lunastamiseks, kui veel on aega (kuni selle päevani) 6. jaanuaril!).

Kas teile meeldib jaanuari mäng? Jätke see kommentaaridesse, kui olete mänginud ühte neist pealkirjadest.