Jaapani ettevõte Ibiden kasutab oma Apple'ile pühendatud tootmisliinil 100% taastuvenergiat

Jaapani ettevõte Ibiden kasutab oma Apple'ile pühendatud tootmisliinil 100% taastuvenergiat

Apple teatas täna, et üks selle tarnijatest, Ibiden, sai esimeseks Jaapani ettevõtteks, mida kasutati 100% taastuvenergia kogu oma tootmises Ma jaoks.

Oleme uhked, et saame koostööd selliste tarnijatega nagu Ibiden, kes tunnistavad, et investeeringud taastuvenergiasse on keskkonnale ja ettevõttele kasulikud. Kuna jätkame oma ülemaailmsete tegevuste tagamist 100% taastuvenergiaga, on tähtsam kui kunagi varem, et aitame oma tööstuspartneritel sama ülemineku puhtamatele energiaallikatele ja näitame teistele ettevõtetele eeskuju.

Lisa Jackson, Apple'i keskkonnaalaste algatuste ja sotsiaalpoliitika asepresident.

Taastuvenergia Ibidenis, Apple'i tarnija Jaapanis

Ibiden toodab Apple'i seadmetes kasutatavaid trükkplaate ja integraallülituste komplekte. Selle algatusega toodab ettevõte rohkem kui 12 MW päikeseenergiat, aidates kaasa Jaapani jõupingutustele süsinikuheite piiramiseks.

Tarnija plaan hõlmab uusi taastuvenergiarajatisi, sealhulgas üht suurimat ujuvat fotogalvaanilist päikesesüsteemi, viis, kuidas nad leidsid, et nad ei hõivata nii palju maismaad, sest väikeriigis on iga arvesti väärtuslik.

See pole esimene ega viimane ettevõte, kes tänu Apple'ile taastuvenergia poliitika välja kujundab. Tegelikult on Ma viinud enam kui 93% kogu maailmas toimuvatest tegevustest pühenduma keskkonnasõbralikumale tootmisstiilile.

2018. aasta lõpuks peaks hiiglane Cupertino ja tema partnerid (sealhulgas China Lens Technology) tootma rohkem kui 2,5 miljardit kilovatt-tundi puhast energiat aastas.