IGRE

Jaapanis, Lääne-Euroopas ja Põhja-Ameerikas ennustab Gartner nutitelefonide müügi suurimat langust

Juuli lõpus oli Gartner prognoosinud mobiiltelefonide müügi langust 2,5% võrra 2019. aastal. Nüüd avaldavad mobiiltelefonide müügikonsultandid üksikasjalikuma aruande, milles teatati, et Jaapan, Lääne-Euroopa ja Põhja-Lõuna-Ameerika olid regioonid, kus langus oli kõige suurem ja nende langus oli sama. Vastavalt 6,5%, 5,3% ja 4,4%.

“Arenenud turgudel on” tippklassi “nutitelefonid väga kallid, nende keskmised mĂĽĂĽgihinnad on väga kõrged ning kasutajatel pole uut utiliiti ega põnevaid kogemusi uue seadme ostmise vajaduse tundmiseks,” kommenteerib Gartneri uurimisdirektor Roberta Cozza. , avalduses.

Gartner Tech “data-title =” Gartner Tech – Jaapanis, Lääne-Euroopas ja Põhja-Ameerikas ennustab Gartner nutitelefonide mĂĽĂĽgi suurimat langust – SAPO Tech ”> Gartner Tech

Mis puutub 5G mudelisse, siis konsultant ennustab müügi kasvu 2020. aasta teisel poolel, mitte varem 5G-teenuste kõrge hinna tõttu.

Sel põhjusel leiab Gartner, et 2019. aastal ei ole 5G-telefonide müük kõrge, hakates kasvama alles 2020. aastal, „kuna 5G riistvarateenuste levi ja kättesaadavus suureneb”, selgitab teadusosakonna asepresident Zimmermann.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH