contador gratis Saltar al contenido

Jagage oma asukohta Google Mapsis reaalajas

Jagage oma asukohta Google Mapsis reaalajas

Jagage oma asukohta reaalajas Google Mapsiga ja tehke oma sõpradele ja perele elu lihtsamaks

Nii erakordne, kui tundub, kui kaua aega tagasi, polnud kontakt inimestega nii lihtne kui praegu. Alates hetkest, kui teie laps, elukaaslane või pereliige lahkub kodust, pole teie asukohta teada saada enne, kui nad otsustavad teiega ühendust võtta.

Selgub, et tehnoloogia demokratiseerumisega saavad nutitelefonid ja rakendused teid otse jälgida. Koos Google Maps Teil on võimalus seda teha jagage oma asukohta otse, ajutiselt või alaliselt inimestega, keda usaldate. See tähendab, et nad saavad kontrollida, millal olete oma mobiiltelefonis oleva rakenduse või arvuti veebisaidi kaudu olemas.

Kõige tähtsam on see, et lisaks reaalajas asuvale asukohale näete ka jäänud aku kogust ja kui seade välja lülitub, siis viimast teadaolevat asukohta.

Ja parim osa? kõik on väga lihtne ja kiire seadistamine. Selles õpetuses õpetame teile, kuidas asukohti jagada Google Maps.

Oma asukoha jagamiseks Google Mapsis samm-sammult

Enne jagamise konfigureerimise alustamist on oluline arvestada, et ainult mobiilseadmed suudavad asukohti reaalajas edastada. Seetõttu tuleb kõik toimingud läbi viia oma mobiiltelefonil.

1. samm: Esiteks avage see Google Maps jaoks iOS või Android oma mobiilis ja klõpsake nuppu 3 lööki vasakus ülanurgas valikute avamiseks;

Klõpsake valikul Jaga asukohta

2. samm: Klõpsake nuppu Jagage asukohta ja sisenege Alusta;

Alustage oma perega oma asukoha jagamist

3. samm: Sellel ekraanil saate valida kellaaja ja inimesed, kellega soovite oma asukohta jagada. Standardne 1 tund, kuid saate selle kõrval olevat nuppu enam-vähem reguleerida või jätta, kuni te selle käsitsi desaktiveerite.

Selle osas, keda jagatakse, saate valida, kes on teie kontaktide nimekirjas, või valida eelistatud rakenduse Gmail või Sõnum privaatse lingi saatmiseks. Võite ka lingi kopeerida Ülekandeala et saaksite jagada mida iganes soovite.

Siin valite jagamise aja ja kellega või kus soovite oma asukohta jagada.

4. samm: Kes ja mis ajaks valite, avage aken, et lubada oma kontol kohalikku jagamist Google. Klõpsake aktiveeri ja oletegi valmis. Teie asukoht on valitud inimesele juba saadaval.

5. samm: Kui soovite oma asukoha jagamise lõpetada, klõpsake lihtsalt asukoha või rakenduse kuvamiseks alumisel ribal inimese või rakenduse nime.

Kui soovite jagamise lõpetada, klõpsake sinist nuppu.

Vaadake nende inimeste asukohta, kellega jagate

Veel üks huvitav omadus Google Maps kui soovite küsida jagatud inimeste käest, näete ka teie asukohta. Seega on mõlemal reaalajas juurdepääs oma asukohale, akule ja viimasele teadaolevale asukohale. see on suurepärane võimalus sündmuste korraldamiseks, näiteks sõpradega kohtumiseks peol või kontserdil.

Selle aktiveerimine on lihtne. Jagamisprotseduuri lõpuleviimisel näete teadet, et inimene ei jaga teiega teie asukohta. Ja kohe allpool näete võimalust asukoha küsimiseks. Seejärel klõpsake nuppu Küsige ja oodake kinnitust.

Kui soovite jagamise lõpetada, klõpsake sinist nuppu.

Jagage oma marsruuti ja sihtkohta Google Mapsi kaudu

Veel üks väga huvitav omadus Google Maps seda jaga reise. Selle abil saate volitada kedagi kogu teie reisiga kaasas käima ja teada saada sihtkohta saabumise eeldatavat aega. Nii on see lihtne.

1. samm: Ava see Google Maps ja vali oma reisi sihtkoht;

Valige marsruut ja alustage.

2. samm: Alustage marsruuti. Lohistage alumist riba, kus kuvatakse teie sõiduaeg, ja valige Jagage reisi;

Klõpsake käsul Jaga reisi

3. samm: Seejärel valige kontakt, kellega soovite oma reisi jagada, või valige rakendus, mida soovite selle jagamise jaoks kasutada;

Valige soovitud kontakt või rakendus.

4. samm: Kui soovite pärast sihtkohta jõudmist jagamise lõpetada, lohistage lihtsalt alumist riba uuesti ja klõpsake nuppu Lõpeta jagamine.

Lõpuks, kui jõuate soovitud asukohta, lõpetage jagamine

Lihtne, eks? veel üks suurepärane nutitelefonide kaasaskantav tööriist vanemate, pere ja sõprade veenmiseks. Kui teate seda funktsiooni ja olete seda kellegagi kasutanud, jätke see kommentaaridesse.

seda Google Maps saadaval platvormil Android ja iOS.