Jagage oma ideid kogu maailmas ja õppige, kuidas Podbean - saidil podcaste hallata

Jagage oma ideid kogu maailmas ja õppige, kuidas Podbean – saidil podcaste hallata

Taskuhäälingusaade on mõnda aega arenenud. 2018. aastaks teenis see segment USA-s umbes 479 miljonit dollarit tulu ning vastavalt Interaktiivse Reklaamibüroo (IAC) ja PwC aruandele peaks see näitaja jõudma miljarditesse juba 2021. aastal.

Kui teil on programmi jaoks geniaalne idee, teil on selle jaoks sobivad tööriistad, kuid te pole kindel, kuidas seda kogu maailmale jagada, võib Podbean aidata teie podcasti veelgi kaugemale viia. See veebisait on platvorm, mis on mõeldud mitte ainult neile, kes alustavad oma teekonda veebiringhäälingu maailmas, vaid ka neile, kes soovivad oma projekte laiendada.

Lisaks sellele, et tutvustatakse end veebisaidina, kus saate hõlpsalt avaldada kõik oma taskuhäälingusaadete episoodid, toimib Podbean ka omamoodi vahendajana voogesitusplatvormide, näiteks Spotify ja Apple Podcastide vahel. See veebisait sisaldab ka mitmeid monetiseerimisvõimalusi neile, kes soovivad oma projekte tulutoovamaks muuta, ja statistikatööriistu, et nad saaksid oma projektide edukust hallata: peamistest suundumustest kuni igapäevaste allalaadimiste arvuni.

Podbean pakub olenevalt kasutaja vajadustest nelja erinevat reĹľiimi. Alles alustavatele inimestele on parim valik – viis tundi heli kuus ja 100 GB ribalaiust – parim valik. IgaĂĽks, kes pole veel täielik algaja, saab valida ĂĽhe tasulistest pakettidest, mille funktsioonide hulka kuulub näiteks piiramatu salvestusruum või võimalus saada mitu taskuhäälingukanalit.