Jagage oma lugusid ja looge virtuaalsed giidiga ekskursioonid Google Earth’i uute funktsioonide kaudu

Google teatas Google Earthile uue funktsiooni saabumisest, mille eesmärk on võimaldada kasutajate vahelist suuremat suhtlust. Nüüdsest saavad kõik virtuaalse maadeavastamise tööriista külastajad jagada lugusid, fotosid ja videoid, mis näitavad nende seost teatud maailma paikadega.

2017. aastal esitles Mountain View’i hiiglane Google Earth uuendatud versiooni, tutvustades uusi funktsioone, mis võimaldavad maailma giidiga ekskursioone. Programmi Voyager kataloogis on rohkem kui 50 interaktiivset tuuri teadlaste, ajaloolaste ja muude ekspertide saatel, mis pakuvad teekonnale konteksti.

Google sai inspiratsiooni algatusest teatada samal aastal, et Google töötab välja viisi, kuidas muuta uurimisvahendid dĂĽnaamiliseks maakeraks, kus kõik kasutajad saavad oma lugusid jagada. See lubadus on täidetud ja avalikkusel on nĂĽĂĽd loovprojektide loomiseks juurdepääs Google Earth’i tööriistadele.

Nagu ettevõte oma ajaveebi postituses näitab, saavad kasutajad ja sõbrad esitluste loomisel mitte ainult lisada kohamarke, jooni või kujundeid konkreetsetesse maailma paikadesse, vaid valida ka erinevaid nurki ning lisada teksti, pilte ja videot. täiendada oma lugu.

Loomingut saab vaadata Google Earthi veebiversioonis ja kui klõpsate nupul „Esita”, teeb avalikkus selles kohas giidiga tutvumise. Projekte saab esitada ka Androidi ja iOS-i mobiilirakendustes.