Jagage rakendusi Android-seadmetes isegi võrguühenduseta ja juurita

Androidi ĂĽheks suureks eeliseks on kasutajate võimalus oma seadet praktiliselt täielikult kontrollida, võimaldades lihtsaid modifikatsioone käivitusprogrammi installimisega või isegi täielike sĂĽsteemimuudatustega, viimane võimalus nõuab seadme juurutamist, nii et teil on juurdepääs “sĂĽsteemi juurele”. Sellise vabadusega on võimalik faile ja isegi rakendusi hõlpsasti jagada kahe Android-seadme vahel.

Rakenduste jagamiseks, ilma et oleks vaja juurdepääsu Google Playle või isegi veebis, on rakenduste jagamine suurepärane võimalus, kuna see pakub seda võimalust lihtsal ja arusaadaval viisil ilma seadmele juurjuurdepääsuta. Rakendus on väike ja lubab seadet mitte ĂĽle koormata ning võimaldab vahetada APK-faile näiteks e-posti, Bluetoothi, Dropboxi ja Google Drive’i kaudu. Liides on intuitiivne ja lihtne, kuvades kõik teie rakendused avakuval, puudutage lihtsalt jagamismenĂĽĂĽ avamiseks ikooni, mis pakub järgmisi valikuid:

  • Jagage rakendust
  • Avage rakendus
  • Desinstalli
  • Rakenduse varundamine
  • Teisalda SD-kaardile
  • Rakenduse otselink Google Plays
rakenduse jagamine

Avaleht Rakendused ja ekraani jagamine! / © ANDROIDPIT

Samuti on võimalik mitut rakendust korraga jagada, klõpsake lihtsalt paremas ülanurgas oleval ikoonil ja valige soovitud rakendus. Teine eelis on see, et rakenduse kasutamiseks pole vaja luua ühtegi tüüpi kontot ega sisse logida. Pidage meeles, et mõnel juhul ei pruugi installimine sihtseadmes isegi pärast APK-faili jagamist lõpule viidud, kuna mõned rakendused laadivad installimise ajal alla täiendavad failid, on teie seadmes olemas failid, mida koos APK-ga ei edastata.

Teine tõeliselt huvitav funktsioon on võimalus rakendusi SD-kaardile teisaldada, ehkki see valik ei pruugi kõigi teie rakendustega töötada, on see alternatiiv säästmisruumi säästmiseks põhiseadmetes, näiteks ainult 8 GB sisemälu pakkuvatel seadmetel. .

Rakenduse seadetes on endiselt võimalik valida süsteemirakenduste kuvamine, et saaksite jagada konkreetsete seadmetootjate rakendusi, kuid süsteemirakenduste osas võib ühilduvus piirduda sama tootja seadmetega või töötab see siiski ainult mõnes mudelis.

sahre 2 rakendus

Võimalus jagada mitu rakendust korraga! / © ANDROIDPIT

Play poes on veel mitmeid sarnaseid rakendusi, mis lisaks APK-failide jagamisele pakuvad ka video-, heli-, piltide- ja muude failide jagamist, kuid ainus rakenduste jagamise eesmärk on Share App üks parimaid võimalusi, kuna seda on lihtne kasutada ja see võtab vähe ressursse oma Androidi toide.

Rakendus Share on tasuta ja saate selle alla laadida järgmise nupu kaudu:

Jagage rakendustInstallige Google Playsse

Kas olete seda rakendust proovinud? Mida sa temast arvad?