Jahutage nutitelefoni kuumuse eest uue tasuta rakendusega

Shadow Weather on tasuta koos reklaamidega, kuid mõned võimalused on reserveeritud kasutamiseks Premium-režiimis, näiteks radar. Hoolimata sellest, et see on tasuline, saab seda funktsiooni reklaamide kuvamise abil vabadeks päevadeks aktiveerida. See on saadaval Play poest.


Kuu puhkuse saabumiseks elutoas või aias? Liitreaalsuse kaudu on see võimalik

Apollo Moon Shot abil saate täiustatud reaalsuse kaudu välja elada mõned Apollo 11 missiooni ikoonilised hetked ja on isegi võimalus teha Kuul mõned selfid, et näidata oma sõpru, õigusega olla “tihe” astronaut.

Täna möödub 51 aastat Apollo 11 missiooni lahkumisest Kuule. Tänu tohututele ajalooarhiividele, mida hoiab näiteks NASA, on võimalik uuesti elule naasta või kogeda esimest korda “suurt hĂĽpet inimkonnale”. “Läbi paljude fotode või videote. Ja miks mitte luua elutoas ajaloolisi hetki liitreaalsuse kaudu?

NASA ja Smithsoniani instituudi jaoks Immersioni poolt tehtud rakenduse Apollo Moon Shot kaudu on võimalik väga lähedalt tutvuda missiooni mõningate ikooniliste hetkedega, näiteks raketi Saturn V laskmine vette või astronaudide esimesed sammud Kuu maale.

Rakendus pakub teile ka võimalust panna end Apollo 11 missiooni kuumooduli juhtima ja isegi Kuul mõned selfid teha, et oma sõpradele näidata, õigusega olla “tihe” astronaut.

Teekonna interaktiivsemaks muutmiseks sisaldab Apollo Shot Moon kahte minisimulatsioonimängu, kus saate proovida oma oskusi astronaudina ja juhtida Kuu moodulit, ilma kosmosekivile löömata.

Kõige uudishimulikum on see rakendus, millel on interaktiivne ajaskaala inimkonna ajaloost kosmoses, koos viktoriinide ja videotega. Samuti on esile tõstetud võimalus näha mõnda Apollo missioonil kasutatud objekti.

Apollo Moon Shot on tasuta ja saadaval Android-seadmetele, Play poes ja iOS-i jaoks App Store’is.


SaveCook: Portugali rakendus soovib söögikordade arvelt aega ja raha kokku hoida

Platvormi töötasid karantiini ajal välja neli Universidade Nova inseneriõpilast ja sellel on retseptid erinevatest kategooriatest.

Rohkem aega kodus ning vähem reise restoranidesse ja supermarketitesse võib võrdsustada väiksema toiduvalikuga, eriti neile, kellel pole palju kulinaarseid maitseid. Söögikavade ja tasakaalustatud rutiini täiustamisele mõtlevad neli Universidade Nova inseneriõpilast välja rakenduse SaveCook, mille eesmärk on säästa aega ja raha.

Rakenduses on võimalik pääseda juurde erinevatele retseptidele, jagada ideid ja luua uusi toite, samuti iganädalasi plaane, mis koostavad sealt ostunimekirja.

“SaveCook on projekt, mis ilmub karantiinis ja mida arendatakse täielikult eemalt,” ĂĽtles meeskonna ĂĽks liige JoĂŁo Veloso SAPO TEK-ile. “Soovime optimeerida reise supermarketitesse, proovida vähendada kadunud esemeid ja samal ajal võimaluse korral säästa,” selgitas ta, viidates kahele meeskonnaliikmele, kellel on varasem kogemus ĂĽlikoolilinnaku rakenduste arendamisel.

Nagu iga teine ​​rakendus, koos retseptivalikuga luuakse ostunimekiri, mis näitab, kust on võimalik osta kõige odavamat toodet. Ja siin ilmnesid mõned peamised raskused, mille meeskond tuvastas, mitte ainult hinnatõusuga, vaid eriti hindade ajakohastamisega.

„Selle pandeemiaga investeeritakse palju pinnainvesteeringuid digitaalvaldkonda ja selle tulemusena on saadaval üha rohkem teavet. Peamine raskus on nende pindade veebisaitide hindade hankimise automatiseerimine ja nende võrdlemine. See protsess ei ole alati lineaarne, sest samal artiklil võib olla erinevates poodides erinev arv / suurus ”, kinnitab João Veloso.

Rakenduse saab hankida SaveCooki veebisaidilt või otse Google Play poest Androidile ja App Store’ist iOS-ile. Tasuta allalaadimine.


Kas teile meeldivad mosaiikmõistatused? Selles mängus on rohkem kui 5000 variatsiooni ja neid on palju (ilma et oleks oht neid kaotada)

Pusle – mõistatused pakuvad igapäevaseid väljakutseid, unustamata salapärast kĂĽlge. Selles mängus saate valida mõistatusi kuni 400 tĂĽkki.

Kõigile, kes on mõistatuste fännid, teab ta, et alati pole selle mõistatuse mängimiseks kõik tingimused olemas. Mängud nagu mosaiikpildi mosaiikmõistatused – abi võib olla igapäevaste väljakutsete ja rahaliste vahendite vahel. Valikute hulgas on ĂĽle 5000 mõistatuse, ulatudes 9–400 tĂĽkki.

Ilma osade puudumiseta on teil selle mänguga juurdepääs värvikatele mõistatustele, millel on teie valitud pildid. Loodusest loomade ja kunstini on mitu fondi, mille vahel valida.

Teie edasiseks väljakutseks käivitab mäng iga päev tasuta mõistatused, mille peate lahendama. Peale selle on sellel ka mõistatusmõistatus, kus kasutaja peab leidma selle, mis konkreetset pilti varjab.

Kui teil on probleeme, pakub pusle – pusle kasulikke näpunäiteid. Nii on lihtsam sobitada järgmine pusletĂĽkk, millele lahendust pole.

Mäng on tasuta ja saadaval Androidile.