Jailbreak toob iPhone’i korraliku copy / paste

Kõigist testitud toodetest on see kõige ilmsem ja tõhusam meetod Kopeeri ja kleebi iPhone’i ja iPod touchi jaoks juba välja töötatud. Pole veel ametlik, sest see on saadaval ainult seadmetega, millel on jailbreak.

Uudsust toob iSpazio veebisait koos rakendusega Clippy. Selle abil saate hõlpsalt kopeerida mis tahes rakenduse mis tahes teksti ja kleepida teise. Maksimaalselt! ?

 img_0007

Kõigepealt peate selle installima Cydia rakendus (otsib Beeta Clippy). Pärast seda kasutage seda lihtsalt: valige soovitud tekst, lohistades sõrmega ĂĽle lause (ilmub meie tuttav luup). Seejärel vajutage numbrinuppu “.? 123Ja ilmuvad kopeerimise ja kleepimise võimalused. Kopeerimisel kuvatakse tekst, mis kleebitakse teie valitud mujale. Lihtsam kui mitte.

Clippy beeta Cydias Valige ja kopeerige mis tahes rakendusest

See rakendus on endiselt beetaversioon, kuid meie testides polnud probleeme. Praegu töötab see ainult redigeeritavas tekstis, st PDF-ides, dokumentides, vastuvõetud meilides ja veebilehtedel, see funktsioon ei tööta endiselt.

Miks nõuab Apple, et seda funktsiooni ei kasutataks, nii paljud paluvad? Juba on ilmunud mitu lahendust, mis viitavad selle võimalikkusele, nüüd peab Apple otsustama. Või on see veel üks punkt jailbreak?