Jälgige oma iPhone'is / iPadis tehtud tellimust tasuta rakenduste paketi abil

Jälgige oma iPhone'is / iPadis tehtud tellimust tasuta rakenduste paketi abil

Aastate jooksul oleme siin pakkunud palju näpunäiteid tellimuste jälgimiseks. Kui ühed lahkuvad ja teised tulevad, esitan teile oma praegused soovitused, rakenduse, mida praegu selle ülesande jaoks kasutan.

TERE Pakett, mille on välja töötanud TwitPush looja Diego Trevisan Lara, mille oleme siin esile tõstnud.


Rakenduse ikoon Sõltuvuspakett

Lähen otse peamiste erinevuste juurde: täiesti tasuta (registreeritud tellimustele pole piiranguid), universaalne (ühildub iPadi ja iPhone / iPod touchiga), see sisaldab vöötkoodilugejaid, vidinaid, 3D Touchi tuge ja mis kõige tähtsam, lubab olla teatistega rakendus kiireim jälgimine.

Viimasel hetkel jooksin ma kaks päeva siin oma iPhone'is koos kahe teise konkureeriva rakendusega PackageVcio ja kinnitasin seda lubadust. Selle sees lükkab tavaliselt saabuvad 5-10 minutit enne teisi. See ei pruugi paljude inimeste jaoks asjakohane olla, kuid kui see teie jaoks midagi muudab, siis siin on näpunäide.

Minu ainus paketiVcio "suur" kriitika on liidese tõttu, mida saab paremini lihvida. Kuid ei midagi kohutavat, kaugel sellest.

Neile, kellele see rakendus väga meeldib, saab Diego osamaksu erinevates summades, näiteks rakendusesisesed ostud. see on täiesti valikuline ega vabasta rakenduses mingeid täiendavaid funktsioone.