Jälgige paindlike ja võimsate funktsioonidega veebisaite ja servereid, kasutades rakendust Simon for Mac

On mitmeid põhjuseid, miks inimene või ettevõte võib soovida / vaja jälgida veebisaite ja servereid. Siin, kell MacMagazine, teeme seda selleks, et õigel ajal teavitada, kui Apple’i veebisaidi lehtedel toimuvad olulised muudatused, näiteks uute uudiste toomiseks.

Veel mõnda aega tagasi kasutasin selle ülesande jaoks tarkvara nimega Muutuste arvesti, mis on väga lihtne, kuid täidab oma põhiülesannet kiitusega. Probleem on selles, et see hüljati ja kuna seda ei kirjutatud ümber 64-bitisena, lõpetas see macOS Catalina töötamise.

Siis jõudsin paar nädalat tagasi Simon. See on praegu versioonis 4.3.1, kuid vaata: 1.0 anti välja 2002. aasta detsembris (!), St siin on tegemist väga küpse tarkvaraga, mis paljude aastate jooksul on arenenud nii, et täna on see põhimõtteliselt varustatud seda kõigi pakutavate võimalike ressurssidega.

Allpool olev video annab sellest hea ĂĽlevaate:

Nimelt on saidi / serveri jälgimiseks palju seadeid, näiteks kontrollimissagedus, milliseid teenuseid soovite kasutada (HTTP, FTP, DNS, IMAP / POP, SMTP, ping …), palju filtreid andmete analĂĽĂĽsimiseks, kuidas soovite, et teid teavitataks (LĂĽkake, e-post, SMS, tweet …), kui soovite luua aruandeid ja muud.

Simon on nii täielik, et see isegi hirmutab sind, kui selle esimest korda avad. Ma tunnistan, et hakkasin mõtlema, et see oleks “minu väikesele veoautole liiga palju tera”, kuid sain sellega läbi ja ĂĽhe või teise asjana sain arendaja Dejal Systemsilt suurepärase toe, kuni suutsin jätta selle täpselt selliseks, nagu see oli. Mind on vaja. Ja kui hästi see töötab!

Igas testis saate kontrollida eelvaadet selle kohta, kuidas Simon “nägi”, kogu kontrolliajalugu, ĂĽksikasju selle kohta, mis pakutavas kontrollis on muutunud (see on väga kasulik!) Ja loetelu võimalikest tõrgetest testi käivitamise ajal.

Üks asi, mis kindlasti algajaid aitab, on see, kui Simon tõlgitakse portugali keelde, kuid praeguses versioonis on ta ainult inglise, prantsuse, saksa ja jaapani keeles. Siin on näpunäide: igaüks, kes soovib seda leida, võidab litsentsi. ?

Simon nõuab macOS 10.10 või uuemat versiooni ja on piiratud aja jooksul müügil, täislitsentsi eest 60 dollarit; igaüks, kellel on varasem versioon, saab uuendada poole hinnaga. See ei ole muidugi kõigile mõeldud, kuid need, kes midagi sellist vajavad, saavad tarkvara põhjalikult tundes leida selle väärtuse uskumatult odavalt. Laadige see alla siit ja alustage kohe testimist, maksmata esialgu midagi.