Seharusnya struktur

Järgmine väidetav iPhone'i juhtum näitab, et seade on visuaalselt sama, mis praegune

Oleme hakanud lugema / kuulama paljusid asju iPhone 6s / 6s Plus. Lühidalt öeldes on need väga, kuid visuaalselt väga sarnased praeguse iPhone 6/6 Plusiga, kuid mõne parandusega, mis hõlmavad Force Touch tehnoloogia lisamist, tagumiste ja eesmiste kaamerate täiustusi, uusi värve (roosa või roosakuld), vastupidavamat korpust (valmistatud samast materjalist nagu Apple Watch Sport alumiinium 7000 seeria), muu hulgas.

See peaks olema struktuur

Sest saidid jagavad pilte, välja arvatud augud siin ja seal Tulevased tarnijad (nagu öeldud NWE) "Tõestage" see, kui neil on õigus, et tulevasel iPhone'il on ümbris, mis on peaaegu sama kui praegusel seadmel.

Tõde on see, et teadmine, et see juhtub, ei pea olema geenius, lihtsalt võtke Apple'i turuletoomise ajalugu (iPhone 3GS, iPhone 4s ja iPhone 5s) ja vaadake, et nad on visuaalselt väga sarnased oma otseste eelkäijatega. Ehkki kuldkorpus on täpselt samasugune nagu praegu, kinnitavad veebisaitide allikad, et kasutatud materjal on erinev, kinnitades mõtet, et näeme rohkem alumiiniumi, mis on vastupidavam "iPhone 6s" (hüvasti, #bendgate).

Miski ei viita sellele, et iPhone 6s oleks safiirkristallkuvariga, kuid kui see juhtub kogemata, on see kindlasti üks kõvemaid nutitelefone turul.

(MacRumorsi kaudu)