Järgmise Adobe fotoredaktori koodinimega "Project Nimbus" on tänu juhuslikule lekkele avastatud uusi üksikasju

Järgmise Adobe fotoredaktori koodinimega "Project Nimbus" on tänu juhuslikule lekkele avastatud uusi üksikasju

Enam kui semester tagasi rääkisime siin uudistest Adobe on osalenud loomeprofessionaalide iga-aastasel konverentsil, nende seas ka Adobe MAX, järgmise põlvkonna pilditoimetajate, va "Nimbuse projekt". Sel ajal oli meil näiteks ainult esialgne teave, teadsime, et see toimib Lightroomi järeltulijana, ühendades tehisintellekti omadused ja järjepidevuse seadmete vahel.

Nüüd on meil aga palju suurem ettekujutus sellest, mis ees ootab, kõigist väikestest õnnistustest libisema Adobe ise: tarkvarahiiglane andis kogemata välja eelmise versiooni Nimbuse projekt mõne Creative Cloudi kliendi jaoks. Viga parandati kiiresti, kuid mitte enne, kui näljased silmad kogu maailmast said uurida mitmesuguseid eelseisvaid tarkvara üksikasju. Franci veebisait MacG see on üks neist silmadest ja toob meile kõigile häid uudiseid (Google Translate).

Pildi suurendamiseks klõpsake / koputage seda.

Esimene aspekt, mida täheldati umbes Nimbuse projekt see on seotud üldiste funktsioonidega: veebisaidi andmetel on tarkvaral mõned ühised elemendid iPadi jaoks mõeldud Lightroomi versiooniga, esitledes lihtsustatud liidest, kuid mitte ressurssideta. Lightroomis MacOS / Windowsi jaoks moodulis asuva organisatsiooni asemel on siin külgribal hulk tööriistu, mis viitab Photo Macile endale, mis on loomulikult palju võimsam.

Uue redigeerija idee, et kasutajad hoiaksid kõiki oma fotosid, samuti iga fotoga seotud redigeerimise ajalugu otse pilves; sel põhjusel näivad kasutajad Nimbuse projekt omab 1TB (!) kaugmälu teie projektide ja albumite salvestamiseks üle 20 GB mahuga, mida pakuvad Adobe kliendid täna Creative Cloudile ja mida saab muuta kuni toote lõpliku turuletoomiseni; siiski on meil hea ülevaade tarkvaraarendajate üldisest ideest: võimaldada kasutajatel pääseda juurde oma fotodele ja neid redigeerida mis tahes seadmest ilma suuremate komplikatsioonideta.

TERE MacG see kinnitab ka seda, et Adobe'il on suurepärane otsingumootor, mis sarnaneb sellele, mida Google pakub uskumatutes fotodes; ma söön Nimbuse projekt, saavad kasutajad otsida elemente, näiteks "toit" või "rand", ja tarkvara proovib neid oma raamatukogus ära tunda, et tuua sobivaid tulemusi. Käed rattal neile, kellel on kümneid tuhandeid klõpse, eks?

Lõpuks Nimbuse projekt (mis muidugi saab rohkem teisi nimesid, ütleme Adobstice kui see vabastatakse) tarkvaraliigutuse veel üks väga paljulubav projekt. Ja arvestades, et juhuslikult lekkinud eelvaated on väga lihvitud, ei tohiks Creative Cloudi kliendid rakenduse esimest "ametlikku" beetaversiooni hankida. Ootame seda.

läbi TechCrunchi