Järgmise põlvkonna Playstation võib turule tulla 20. veebruaril

Järgmise põlvkonna Playstation võib turule tulla 20. veebruaril

Sony kutsus ajakirjanduse ja strateegilised partnerid ĂĽritusele, kus kõik said näha “tulevikku”. Ja nagu oleks see sĂĽndroom, ei saanud nende meelest midagi välja tulla, et uue põlvkonna Playstationit esitletakse 20. veebruaril.

Põhjus pole samuti kadunud. 45-sekundises videos teatab Jaapani ettevõte sümbolite Δ, X, □ ja O kaudu selgelt, et uudsus on seotud Playstationi universumiga.

The Wall Street Journal pakkus tänases numbris välja, et uue konsooli turuletoomise lähedased kinnitasid, et seda esitletakse 20. veebruaril ja see on tõenäoliselt saadaval 2013. aasta lõpus. Ajaleht teatas ka, et uuel Playstationil on sotsiaalsem ja kavatseb seda muuta. mängijate suhtlus mängude ja konsoolidega.

Siiani on PS uut põlvkonda käsitletud kui Orbis, konsooli koodnime, mis tuli Playstation 3 asemele. Pole üllatav, et see nimi tegelikult on, kuna Playstation Vita kannab ka ladinakeelset sõna.

Kinnitamata on teave selle kohta, et uus Playstation on varustatud kaheksatuumalise AMD64 protsessori ja Ultra HD eraldusvõimet toetava graafikaprotsessoriga AMD R10XX.

Lisaks kiibile on Orbise projekti moodustavad muud spetsifikatsioonid 8 GB RAM-i ja Blu-Ray-pleierid – jättes kõrvale idee, et kõik mängud laaditakse alla Interneti kaudu, mida kasutatakse riikides ja kodudes. kasutajad, kelle võrgukiirus on endiselt madal.

Lõpuks tuleb uus konsoolimudel koos ümberkujundatud kahe šokiga kontrolleriga, mis on aidanud ka Sony seadmeid populariseerida. Alates esimesest versioonist pole käsustiil peaaegu muutunud.

Kuid kutsed ja muud kuulujutud on vastuolus Sony tegevjuhi Kaz Harai avaldustega, kes andsid eelmisel nädalal mõista, et Jaapani kaubamärk laseb jällegi Microsoftil uue konsooli esitlemisel astuda.

Teised Sony juhid on öelnud, et häid uudiseid võib tulla juba enne maailma suurt videomängude messi E3.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi