Järgmisel teisipäeval on spetsiaalne Apple'i ĂĽritus – muidugi MacMagazine'i täielik kajastus! [atualizado]

Mõni päev tagasi kutsus Apple rahvusvahelise ajakirjanduse järgmisel teisipäeval toimuvale haridusele keskendunud eriüritusele, 27. märtsil. Saage ettevõtte 2018. aasta esimeseks peaesinejaks.

Kooskõlas ürituse fookusega toimub esitlus Lane Tehnikakõrgkooli Prep keskkoolis Jakartas Chicago (Illinois, Ameerika Ühendriigid). Seetõttu algab meie jaoks siin Brasiilias kõik pisut varem kui tavaliselt: keskpäeval (vastab 10-le Chicagos).

Uued funktsioonid rakenduses ja raamistik keskendudes haridusele (näiteks Classroomi rakendused ja võib-olla ka uued), iBooksi rakenduste (mida võib nimetada "Apple Books") värskendamise võimalusele ja uue iPadi turuletulekule. Samuti võib Apple kasutada võimalust tutvustada iPhone X-le uut "vasekulla" värvi.

Siit saate teada, kuidas saate sündmusele mõne päeva jooksul siseneda.

MM Live

MM Live alates märtsi erisündmusest

Siiani pole Apple kinnitanud, kas peakõne otseülekannet edastada või mitte. Kuid meie MM Live on tagatud, kuna sündmuste teave antakse teile reaalajas, punkthaaval, portugali keeles.

Me alustame live-blogimine 11h45 hommikul.

Twitter

Twitteri logo (lind)

Neile, kes ei saa peakõne ajal kõike üksikasjalikult jälgida, postitame Twitterisse aadressil @MacMagazine Peamine esiletoomine l.

Me ei taha üleujutusi ajajoon teised, nii et mõte on vaid mõned postitada piiksuma kogu ürituse ajal.

Terve artikkel

Ilmselt, kuigi kõik eelnev toimus Apple'i esitluse ajal reaalajas, on meil meeskond, kes töötab kõvasti põhjalike ja üksikasjalike artiklite kallal, et rääkida kõigest, mis on teada antud ja mis veel siin saidil toimub.

Ehkki peaesinemine toimub ajavahemikus 13.30–14.00 (maksimaalselt), ulatub meie leviala muidugi hilisõhtuni, sõltuvalt muidugi uudiste mahust.

Podcast

Kuna olime Keynote Day eneste kajastamisega alati nii hõivatud, saime probleemi nr 272 vaevalt salvestada MacMagazine'i saated teisipäeva õhtul, nagu tavaliselt.

Uus taskuhäälingusaade - MacMagazine on Air

Kui see pole isegi võimalik, siis teeme seda järgmisel päeval, kolmapäeval (3/28), mis on hea asi isegi selleks, et anda meile aega kõigi teadaannete seedimiseks ja taskuhäälingusaate paremaks kommenteerimiseks.

Tennise rahakott

Nagu tavaks, valmistame piletid, mille saate paigutada iPhone Walleti rakendusse, et meid natuke enne erisĂĽndmuse algust teavitada.

Lisage, klõpsates / koputades allpool:


Piletid märtsi eriüritusele

MM Live

alates MacMagazine

Tennise eest RahakottNõuab iOS 6 või uuemat ühilduvat iPhone / iPod touchiga

Märk - lisage Apple Walletisse

Või skaneerige rahakoti kaudu järgmine QR-kood, koputage paremas ülanurgas plussmärki (+), valige "Skaneeri kood" ja suunake kaamera:

Ăśrituse QR-kood

Ja kas kõik on mures ?! Mis on teie panus?

Uuenda 23.03.2018 s 16:05

Apple värskendas täna TVOS-is saaterakendust ja kinnitas, et järgmise teisipäeva peaesinemist otseülekandes ei edastata, kuna oleme seda juba mitu aastat kasutanud.

Apple TV haridusprogramm

Videod on seal saadaval, kuid alles pärast sündmuse lõppu.

Ikka teeme seda MacMagazine teeme oma täieliku kajastuse samal viisil, jälgime uudiseid ja tõlgime olemasolevate rahvusvaheliste sõidukite kaudu kõike teile reaalajas lokos eest l.

läbi MacRumors