contador gratis Saltar al contenido

Jätka rakendust: 5 varianti mallide täitmiseks. | Tootlikkus

Jätkates rakenduste kasutamist Android- ja iPhone (iOS) -telefonides, pakutakse kasutajatele mitmesuguseid näiteid oma professionaalse teabe lisamiseks. Rakendusvõimaluste hulgas on Canva ja Go2Job, millel on jätkamismallidega galeriid. Sõnade resümeerimine on valmis ka mallide osas, mille kujundus on mitmekesine, alates kaaskirjadest kuni visiitkaartideni.

LUGEGE: 'Job Tinder' leiab teile ideaalse töö

Curriculum Vitae õppekavade generaator hõlbustab ülesannet, importides andmeid sotsiaalsetest võrgustikest. Vahepeal on Google Docs'is CV, mis on valmis täitma pilvesünkroonimist, et te ei kaotaks andmeid. Heitke pilk järgmisele viie rakenduse loendile, et teha oma mobiiltelefonis jätkamist ja saata värbajatele erinevaid võimalusi, olgu need siis lihtsama väljanägemise või fotodega.

Jätkamise loomise taotlus: loend sisaldab 5 fotovalikut: Marvin Costa / TechTudoJätkamise loomise taotlus: loend sisaldab 5 fotovalikut: Marvin Costa / TechTudo

Jätkamise loomise taotlus: loend sisaldab 5 fotovalikut: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Word on hea valik neile, kes soovivad kiiret ja praktilist jätkamist. Vaatamata sellele, et see on tekstiredaktor ja mitte spetsiaalselt jätkamise loomise rakendus, pakub see mitmeid lihtsaid malle, näiteks paksu või tavalist CV-d. Täitatav õppekavamudel on üldiselt valmis ja kasutajatel on vaja lisaks eesmärkidele ka teavet sisestada ainult vastavalt ametialasele ja akadeemilisele kogemusele.

See rakendus sisaldab ka kaaskirju, lendlehti ja ärikirju. Valmis CV on võimalik saata WhatsApp, Messengeri, e-posti teel või salvestada oma mobiiltelefoni.

Kuidas saate jätkata? Lisaks tekstiredaktorile pakub see tarkvara ka CV Foto: Reprodutseerimine / Julia Marques malliKuidas saate jätkata? Lisaks tekstiredaktorile pakub see tarkvara ka CV Foto: Reprodutseerimine / Julia Marques malli

Kuidas saate jätkata? Lisaks tekstiredaktorile pakub see tarkvara ka CV Foto: Reprodutseerimine / Julia Marques malli

Elulookirjeldus on rakendus, mille abil saab telefoni teel praktiliselt CV-d teha. See tarkvara toob CV-sid, mida saab teie enda andmete järgi redigeerida ja värbajale saata. Õppekavasse on võimalik sisestada Facebooki andmeid, näiteks sünniaeg, elukoht, kogemus ja profiilifoto. See tarkvara võimaldab teil luua ka kaaskirja.

Rakendus võimaldab teil koguda andmeid Facebookist, et teha oma veebipõhine jätkamine Foto: Reproduo / Julia MarquesRakendus võimaldab teil koguda andmeid Facebookist, et teha oma veebipõhine jätkamine Foto: Reproduo / Julia Marques

Rakendus võimaldab teil koguda andmeid Facebookist, et teha oma veebipõhine jätkamine Foto: Reproduo / Julia Marques

Go2Job on jätkamisrakendus, mis nõuab kasutajate isiklikest ja ametialastest andmetest ühe valmis jätkamismalli valimiseks ja täitmiseks. See rakendus pakub kuut tüüpi tasuta malle, millel on õigused fotodele ning veeriste, värvide ja graafiliste elementide suuruse määramiseks. Täiendavate valikute kasutamiseks pean tellima tasulise versiooni hinnaga 9,99 R $.

Väga intuitiivne, pärast CV loomist saate iCloudi või AirDropi kaudu salvestada, printida, eksportida ja CV-sid e-postiga saata. See rakendus võimaldab teil ka kaaskirju luua ja redigeerida.

Go2Job on üks täiuslikumaid rakendusi jätkamiseks. Foto: Reproduo / Julia MarquesGo2Job on üks täiuslikumaid rakendusi jätkamiseks. Foto: Reproduo / Julia Marques

Go2Job on üks täiuslikumaid rakendusi jätkamiseks. Foto: Reproduo / Julia Marques

Google Docs pakub mobiiltelefonides jätkamise valmisversiooni neile, kellel pole kontseptsiooniskeeme ja kes soovivad hõlpsalt CV luua. Lihtsa ja selge versiooni korral valige erialase teabe redigeerimiseks lihtsalt üks galeriis pakutavatest mudelitest. Google Docs võimaldab teil salvestada dokumente mitmes vormingus ning pakub jagamisvalikuid ka WhatsApi ja e-posti teel, lisaks on inimestel võimalik faile vaadata ja redigeerida.

Rakendus pakub kiiret ja lihtsat fotoversiooni jätkamise versiooni: Reproduction / Julia MarquesRakendus pakub kiiret ja lihtsat fotoversiooni jätkamise versiooni: Reproduction / Julia Marques

Rakendus pakub kiiret ja lihtsat fotoversiooni jätkamise versiooni: Reproduction / Julia Marques

Canva on lihtne graafilise disaini tööriist, mis aitab neid, kellel on raskusi kunsti redigeerimisega. Praeguse, ainulaadse ja lihtsa mudeli abil on see ideaalne rakendus neile, kes soovivad õppekavast üllatada. Pildiredaktor võimaldab teil paigutada fotosid, valida värve ja isegi koostada CV, mis näeb välja kasutaja. Lisaks resümeedele saate teha ka brošüüre, plakateid, pilte, kaarte jne.

Rakendus võimaldab teil fotod oma CV-sse lisada Fotod: Reproduo / Julia MarquesRakendus võimaldab teil fotod oma CV-sse lisada Fotod: Reproduo / Julia Marques

Rakendus võimaldab teil fotod oma CV-sse lisada Fotod: Reproduo / Julia Marques

Kas CV-s on mõtet CV-s registreeruda? Arvamused TechTudo foorumis.

Kuidas Wordisse ridu lisada?

Kuidas Wordisse ridu lisada?